מותג היוקרה PALM ANGELS נוחת בארץ

רשת אירוקה, קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק קולקציית המשקפיים של מותג היוקרה הבינלאומי:  פאלם אנגלס (PALM ANGELS). בשלב הראשון תמכר הקולקציה באתר האון ליין של אירוקה בלבד. 

פרנצ'סקו רגאצי,  צלם במקצועו, ולשעבר המנהל אמנותי של המותג מונקלר, הקים את המותג PALM ANGELS בשנת 2011 כתיעוד צילומי של סצינות הסקייטבורד בלוס אנג'לס. מאז צבר המותג מעריצים רבים. פאלם אנג'לס הוא חלק מתופעה חדשה של מותגי יוקרה לאופנת רחוב שפורחים בעולם בעשור האחרון. 

ברשת אירוקה PALM ANGEL צילום יחצ חול

קולקציית הקפסולה הראשונה של המותג, היא קולקציית יוניסקס לנשים וגברים הכוללת שני דגמים כל אחד מהם בשלושה צבעים בלבד מתוך אמונה ש "לס איז מור" (LESS IS MORE), הדגמים עשויים אצטט ומיוצרים באיטליה. 

גולת הכותרת של המותג : הדגשת האינדיבידואל והביטוי העצמי, מתוך אמונה כי מרבית הקולקציה מיוצרת באופן חד פעמי!. בהתאם לשפת המותג, המשקפיים משדרים מראה חזק ועדכני בצבעוניות מונוכרומטית ולוגו ענק על הזרועות. לא ניתן להתעלם מהם ולא ממי שמרכיב אותם. 

המותג ישווק בישראל במחירים החל מ   1190-1390 ₪ , ויימכר באתר האונליין של אירוקה בלבד. 

See Also

אירוקה, רשת המשקפיים המובילה, בעלת 60 חנויות ברחבי הארץ ובדיוטי פרי. אירוקה מובילה את תחום משקפי השמש בישראל ומחזיקה בלעדית במותגים בינלאומיים, ביניהם:  טום פורד, ג'ימי צו, מארק ג'ייקובז, גוצי, מונקלר, דסקוורד 2, פראדה, דולצה גבאנה, רייבן וכן את המותג דיויד בקהאם ועוד. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן