מותג VICHY מכריז על שיתוף פעולה עם השחקנית ומנחת הטלוויזיה יעל בר זוהר !

מותג הטיפוח הבינלאומי VICHY מכריז  על שיתוף פעולה שנתי עם השחקנית ומנחת הטלוויזיה, יעל בר זוהר. בר זוהר תייצג בישראל את ערכי הביוטי המובילים של המותג: נשיות, אלגנטיות, מומחיות וחדשנות ותתווסף לפעילותה של ד"ר להבית אקרמן – מומחית לרפואת עור, המייצגת את הערכים המדיקליים כיועצת המדעית של המותג בישראל. 

במסגרת הפעילות שתתקיים במהלך שנת 2022, תשתתף בר זוהר בקמפיינים הדיגיטליים של Vichy, בפעילות ברשתות החברתיות, תיקח חלק משמעותי בהשקות של סדרות ומוצרים חדשים ותיצור תוכן המתחבר לערכי המותג המייצגים יופי מדיקלי. הפעילות המשותפת הראשונה, תושק כבר בסוף חודש ינואר,  לרגל השקת הסרום החדש של Vichy מסדרת ליפטאקטיב. 

יעל בר זוהר, שחקנית ומנחת טלוויזיה מוערכת, משתתפת בימים אלה בתוכנית הטלוויזיה של ערוץ 12 "רוקדים עם כוכבים". כיום היא אחת הנשים הבולטות והחזקות בעולם הבידור הישראלי. 

המותג  Vichy משלב בין מדע, אנטי- אייג'ינג והמלצות נרחבות של רופאי עור ברחבי העולם. דרך הפעילות עם יעל בר זוהר, אשר דמותה עולה בקנה אחד עם ערכי המותג ואהובה על הציבור הישראלי, נוכל להנגיש לקהל הרחב את חזון המותג, המעצים נשים וגברים ומעודד אותם לשמור על  בריאות עורם בכל שלב בחייהם.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן