ניצן שיק ושני יוסיפון בקמפיין בינלאומי למותג הקלין ביוטי לבידו

כוכבות תוכנית הטלוויזיה חתונמי (חתונה ממבט ראשון): ניצן שיק ושני יוסיפון, נבחרו לככב בקמפיין חדש של מותג הקלין ביוטי  LAVIDO  (לבידו), שיעלה החודש הקרוב, לרגל  חורף 2022. 

קמפיין  הדיגיטל  המשותף יעלה בישראל בתקציב של כחצי מיליון ₪ ש"ח, וייבחן בהמשך  לעלות גם במדינות בהן משווק המותג: ארה"ב, קנדה, יפן ואירופה.  

היום, (ראשון  16.01), נפגשו השתיים בשעות הבוקר המוקדמות  על סט הצילומים, בגינת צמחים בבית פרטי ברעננה, שם חשפו את  שגרת הטיפוח שלהן והסבר על המרכיבים הנקיים,  תמציות הצמחים והשמנים האורגניים , לקמפיין שיכלול דיגיטל, אתרי אינטרנט, משפענים ופעילות ברשתות החברתיות.     

מימין שני יוסיפון וניצן שיק צלם אסף לב

ניצן סיפרה על הסט כי עזבה את השבוע את עבודתה כעובדת סוציאלית במכון האונקולוגי באסותה. רוצה לצאת לחופשה ארוכה ואז להשתלב בחברת הייטק. לדבריה: ,האהבה שמנו ואני קבלנו כזוג הייתה מדהימה, אך גם הקשתה עלינו לסגור את הסיפור ביננו. נכון להיום נאמרה המילה האחרונה מבחינתנו כזוג ואני לגמרי מוכנה לאהבה חדשה….."

See Also

שני יוספיון סיפרה שסיימה את חתונמי החליטה לשפץ את הדירה שלה בתל-אביב ובימים אלה החלה את התהליך, במטרה "לנקות" את העבר ולפתוח דף חדש. כמו כן סיפרה שהקימה מיזם חדש: סדנאות יוגה במדבר – להעצמה נשית, וכבר הסדנא הראשון תיערך בתחילת פברואר לעשרות נשים. 

ניצן שיק, 35, עובדת סוציאלית במחלקה אונקולוגית ובת זוגתו לשעבר של מנו כהן בתוכנית חתונה ממבט ראשון, ניצן ומנו היו הזוג  המסוקר ביותר ברשת בשנה הנוכחית. על אף העובדה שהשניים החליטו לסיים ביחד את התוכנית הם נפרדו זמן קצר לאחר מכן.  שני יוסיפון, 37, בעלת חברה לפיתוח עסקי לחברות הייטק ומי ששודכה לדני זיסקין. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן