הסירי שערה מרגלך

חברת אפיליידי משיקה בישראל ובעולם מכשיר בייתי להסרת שיער בלייזר:  אפילייזר SAG 77,  המתאים לכל גווני העור, נייד, מסייע בהסרת שיער משטחים גדולים בגוף, מאושר על ידי FDA, מכון התקנים הישראלי ו- CE לציבור הדתי- חרדי.

חברת אפיליידי, מחוללת שוב מהפכה בתעשיית הסרות השיער, כשמשיקה לראשונה סדרה חדשה של מכשירי לייזר ביתיים להסרת שיער המבוססים על טכנולוגיה חדשנית פרי פיתוח ישראלי בלעדי וייחודי רק לה. ומובילה את קטגוריית הסרת שיער בלייזר לעידן חדש.

אפילייזר SAG 77 הינו מכשיר לייזר ביתי נייד להסרת שיער בבית המאפשר טיפול מקצועי עם יתרונות ופתרונות למגוון סוגי העור, לייזר מדוייק הפועל ישירות על השערה, ניתן ואפשרי להיחשף לשמש ישירות אחרי הטיפול וללא תופעות לוואי !

צילום יח"צ

באמצעות שימוש במערכת אופטית מתוחכמת וחדשנית של זיהוי ועיבוד תמונה, Automatic  והוא הדור הבא של הפתרונות להסרת שיער. המכשיר רותם את הכוח של ארבעה לייזרים נפרדים לפגיעה מדויקת בזקיקי שיער בודדים וזאת בצורה רציפה ומהירה. הטכנולוגיה מתוחכמת לא יורה פולס בלי שזה מזהה שיערות ולכן העוצמה על כל שיערה, גבוהה יותר ויעילה יותר. קרי, לא נזרקים פולסים לשווא בשטחים ללא שערות. 

המכשיר בטוח, נייד (ללא צורך בחיבור לחשמל), קל משקל, פועל ללא כאבים, עקצוץ קל. השימוש בו מבטיח הפחתת שיער לצמיתות לאחר כ 12 שבועות והוא נמצא אפקטיבי יעיל ומתאים לכל גווני העור והשיער.

צילום יח"צ

אז איך זה עובד?
אופן הטיפול עם מכשירי אפיליידי הוא פשוט. יש לקצוץ את השערות לגובה של כמילמיטר כך שרק תבצבצנה- כלומר לבצע את הפעולה בעוד ישנם 'זיפים' /שורש שיער הנראה לעין. יש להצמיד את המכשיר מעל מקום השיער. עם ההצמדה המכשיר יורה אוטומטית. בסיום ניתן להוריד את השיער לגמרי בכל דרך שנוח/ה לך.תכיפות ותדירות הטיפול הינה על פי קצב צמיחת השיער ולא יותר מפעמיים בשבוע.

See Also

תהליך הטיפול עד להשגת תוצאות ראשוניות הינו בין 8-12 שבועות, אז ניתן יהיה לראות הפחתה  משמעותית בצמיחת השיער לצמיתות באזור המטופל.

מחיר לצרכן: 3,770 ₪ 
ניתן להשיג באתר החברה:   epilady.co.il

ד"ר להבית אקרמן, מומחית ברפואת עור, ומלווה מקצועית של חברת אפיליידי מוסרת: "לייזר ביתי זו המצאה גאונית עם יתרונות גדולים לכל מטופל או מטופלת. מעבר לייעול וחסכון בזמן, היתרון הבולט הוא שהאפילייזר מתאים לכל גווני העור. המכשיר מאפשר לנו לטפל בשיעור ומיד לאחר מכן להיחשף לשמש. הוא בטוח לשימוש, יעיל פי כמה מפתרונות הסרת שיער שהכרנו עד היום לנוכח הטכנולוגיה המתוחכמת אשר יורה פולסים של לייזר רק היכן שצומחת שערה". 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן