בעיינים מורמות

טרנד שהפך בשנים האחרונות בקרב נשים רבות בעיקר בנות 40 ומעלה, טיפול להרמת עפעפים ואם נדייק- ניתוח להרמת עפעפיים. כיום, כל אישה רביעית בארץ ובעולם מתעניינת על הפרוצדורה, כדי להשוות לעצמה מראה ערני ומורם יותר מזה הקיים והנופל. 

אז בשורה לכל מי שרוצה לטפל בניפלת העפעפים, ללא ניתוח, בשיטה חדשנית ולא פולשנית. ד"ר להבית אקרמן, מומחית ברפואת עור, משיקה את השיטה: מיקרופלסמה קוליברי.  

ידית המכונה קולברי על ציפור שיונקת דבש באמצעות המקור שלה צילום יחצ

לדברי ד"ר אקרמן: "שינויים בעפעפיים הם אחד מהסממנים הראשונים של ההזדקנות. כבר בסוף העשור השלישי מתחילים לרוב לראות צניחה של הגבות ועודף עור בעפעפיים – מה שמשווה לפנים מראה עייף, רדום ומבוגר. אחד הטיפולים הפופלריים ביותר הוא ניתוח להרמת עפעפיים, שעל אף היותו ניתוח טוב ויעיל- הרי שבכל זאת מדובר בפרוצדורה פולשנית, המבוצעת בהרדמה ודורשת החלמה והתנתקות משגרת החיים לעיתים אף ממושכת ביותר". 

כמן כן לעיתים יש לחזור על הניתוח לאחר מספר שנים. לכן התפתח הצורך בטיפול פחות פולשני לטיפול בעפעפיים אשר יתן מענה למי שלא רוצה ניתוח או למי שעדיין לא צריכה וזקוקה. 

השיטה החדשה, המיקרופלסמה קוליברי, הינו טיפול של גלי רדיו ומיקרופלסמה אשר באמצעות נגיעות עדינות בעור גורם לפציעות מיניטוריות של עור העפעף. הפציעות המבוקרות הללו גורמות לכיווץ של העור ולפתיחת העפעף. מדובר בטיפול הדורש מיומנות גבוהה, על מנת לא לגרום לתופעות לוואי משמעותיות.  ביד מיומנת ועם מכשיר נכון ואיכותי אפשר לייצר תוצאות טובות וללא תופעות לוואי.

טיפול עפעפים דר להבית אקרמן צילום יחצ

מהלך הטיפול: 

אחרי שיושבים עם משחה מאלחשת במשך שעה, מתחילים לבצע צריבות קטנטנות עם טיפ שמוציא גלי רדיו.הצריבות הקטנות האלה אחת ליד השניה גורמות לכיווץ של העור העודף

על המיכשור: המכשיר נראה כאקדח כשבקצהו מחט ארוכה ודקה, הדוקרת את הלקוחה באזור הרצוי והמורדם (על ידי משחת הרדמה), ובעת הדקירה נשלח פולס גלי רדיו ומיקרופלסמה בו זמנית. הדקירה היא שמהווה את הפציעה הקלה וגורמת לעור להימתח.

See Also

מי מתאים/ה לטיפול?

כל אחד/ת שמתחיל/ה לראות רפיון או נפילה בעפעפיים ועדיין לא רוצה או זקוק לניתוח וכן אלו שעברו ניתוח עפעפים וקיימת אצלם נפילה חוזרת לאחר שנים. 

עלות טיפול: 3500 ₪ לטיפול הראשון, 2500 ₪ לטיפול השני (מומלץ בן 2-3 טיפולים) 

הטיפול נעשה בקליניקה של ד"ר להבית אקרמן, המנופים 2 הרצליה פיתוח

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן