אירופה סייל בקניון עופר רמת אביב

ידוע בקרב הפאשניסטיות וחובבות האופנה שחודש ינואר זה הזמן הנכון לרכישת פריטים של מותגי על ומעצבים מובילים, עם תחילת הסיילים בבירות האופנה בעולם,  ובכך לרענן את המלתחה בפריטי  אופנה בינלאומיים  ומקומיים, במחירים אטרקטיביים במיוחד. 

במסגרת זו החליטו  בעופר רמת אביב, הידוע כקניון המרכז בישראל את המותגים המובילים והנחשקים ביותר, לצאת במהלך חודש ינואר בקמפיין אופנה דיגיטלית  במסגרתו ייחשפו הפריטים החדשים שהגיעו לקניון ויוצעו במחירי  סייל חורף  למשך חודש ימים,  עם הנחות אטרקטיביות על מגוון מותגי יוקרה מובילים של הנעלה, תיקים, ביגוד, תכשיטים, הלבשה תחתונה, אקססורייז ועוד.

אז אין צורך "לחרוש" ולבזבז זמן בשוטטות בקניון כדי למצוא כמה פריטים שווים, על זמניים, קניון רמת אביב מציע  בקמפיין אופנה מושקע  במיוחד  מבחר רחב של פריטים, שלא ניתן למצוא אותם במקומות אחרים בארץ, כמו במותגים: פקטורי 54, מייקל קורס, מוסימו דוטי, טומי, ראלף לורן, פדני, עמנואל, רייפליי, טומי הילפיגר, גאנט, דיזל, נייקי,  קלווין קליין, אירוקה, פוט לוקר, אדידס,  זארה, ג'ק קובה,  רזילי ועוד. 

הקמפיין מציג מגוון רחב של פריטים במחירים אטרקטיבים, לדוגמא: מעילים החל מ 299 שח, ג'קטים החל מ – 199 שח, נעלים החל מ – 299 שח, תיקים החל מ – 199 שח, ג'ינסים החל מ – 299 שח, חליפות החל מ – 499 שח, משקפי שמש החל מ – 299 שח ועוד. 

See Also

 אז למי שיוצאת לשופינג בקניון עופר רמת אביב …..להלן הצצה ראשונה של הפריטים החדשים במחירים שווים במיוחד.  

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן