אנה זאק לובשת וורוד

השבוע , ב 26.12 משעות הבוקר המוקדמות, השחקנית וכוכבת הפופ  אנה זק הצטלמה בלוק ורוד במיוחד,   לקליפ לרגל השקת קולקציית האיפור החדשה שלה בשיתוף רשת SACARA.

אנה זק, המשרתת שירות מלא בצהל, ונחשבת כיום לכוכבת המצליחה ביותר בארץ  עם  4.8 מיליון עוקבים בטיק טוק, 1.3 מיליון עוקבים באינסטגרם ומשמשת זו השנה הראשונה כפרזנטורית של רשת SACARA,  חשפה בצילומים  לראשונה את  קולקציית האיפור שלה.   

אנה זק בצילומי קולקציית האיפור שלה בשיתוף סאקרה צילום ניצן שוקת

זק סיפרה על הסט  שהקולקצייה נתפרה בשיתוף מומחי סאקרה  וביחד יצרו מוצרי איפור "מאסט הב" שכל בחורה צריכה בתיק האיפור. כמו כן הוסיפה שביום חמישי הקרוב (30.12) תשיק קליפ חדש שלה. הקליפ מחזק ערכים בהם היא דוגלת ומאמינה בהם: תאכלו מה שבא לכם!  השיר מתאר את האיזון בין שגרת ספורט לאכילה. בשיר נאמר כי אפשר לאכול כל דבר כמו המבורגר ופיצות ולצד זה לעשות ספורט, הכל עניין של איזון. לדבריה: "בשירים שלי חשוב לי להראות את עצמי, אני אוהבת מאוד לאכול ולצד זה אני שומרת על הגזרה, אימונים זה רגע שקט עבורי". 

חלק נכבד ממעגל התמיכה של אנה הוא הזמר רועי סנדלר (23) בן זוגה כבר יותר משנתיים. בנובמבר האחרון הופצו שמועות כי קיים משבר בין השניים, בצילומים זק נשאלה על המשבר ולא הכחישה. לדבריה אכן היה משבר אבל כיום המצב בין השניים יותר טוב מאי פעם "אנחנו יוצאים, מבלים ומי שרב מאוהב". 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן