הדוגמנית והיזמת לירן כוהנר נבחרה להוביל את נבחרת המשפיעניות של לוריאל ישראל

לוריאל מקימה, לראשונה בישראל, נבחרת משפיעניות קיימות, לקידום שמירה על כדור הארץ. המיזם החדש וארוך הטווח, הושק אתמול (יום ב) תחת השם: נבחרת הקיימות של לוריאל למען העתיד

לוריאל ישראל הציבה לעצמה יעדים שאפתניים בתחום שמירה על הסביבה לשנים הקרובות. אחד היעדים הללו הינו העלאת המודעות של צרכנים לסוגיות של שמירה על כדור הארץ וצרכנות מודעת וירוקה. הקמת נבחרת המשפיעניות הינה חלק מתוכנית פעולה רחבת היקף של לוריאל הכוללת יעדים שאפתניים ומדידים בתחום האקלים, המים, המגוון הביולוגי כמו גם יעדים חברתיים. 

במסגרת הפעילות  גייסה לוריאל ישראל נבחרת של כ-30 משפיעניות בעלות תפיסת עולם שנמצאת בהלימה עם ערכי לוריאל, במטרה ליצור תוכן ברשתות החברתיות בנושא קיימות בתעשיית הביוטי, שיגיע לקהל הרחב וירחיב מודעות סביבתית וחברתית. 

בראש הנבחרת תעמוד יוצרת התוכן, הדוגמנית והיזמת לירן כוהנר  (33), המקדמת ערכים של קיימות, שמירה על איכות הסביבה, בריאות  ותזונה מאוזנת. לירן תשתף את המסע שתעבור בראש נבחרת הקיימות בעמוד האינסטגרם שלה, הפונה לקהל עוקבים אדוק ומרשים של  כ-300 אלף עוקבות ועוקבים. 

המיזם ינוהל ברשתות החברתיות ויכלול  מפגשים משותפים של המשפיעניות, בהן יפעלו יחד למען מטרות סביבתיות וחברתיות, ייצרו תכנים שיקדמו צרכנות מודעת וירוקה ויגבירו מודעות לקיימות בתעשיית הביוטי, כמו מיחזור אריזות מוצרי קוסמטיקה לאחר השימוש, מודעות לרכיבים ועוד.

לירן כוהנר ודניאלה פרוסקי שיאון צילום אסף לוי

דניאלה  פרוסקי שיאון סמנכ"ל תקשורת תאגידית וקיימות בלוריאל ישראל: "מטרת הנבחרת לחשוף לקהל צעיר, מעודכן ומודע, את האג'נדה והעשייה הנרחבת של לוריאל בתחום הקיימות, תוך העלאת המודעות לפעולות יומיומיות פשוטות, למען השמירה על הסביבה.  המהלך פותח ערוץ הידברות חדש לדיאלוג ישיר עם צרכנים בנושאי קיימות, אשר מהווים עניין רב עבור צרכנים כיום, בדגש על צעירים". 

See Also

"אנו  שמחים על הצטרפותה של לירן כוהנר למהלך זה כמובילת הנבחרת, וסבורים כי זו רק תחילת הדרך לשינוי אמיתי בנושא, למען עתיד טוב יותר".  

לירן כוהנר מסרה: "אני מאושרת לדעת שיש חברות בארץ ובעולם  המקדמות ערכים סביבתיים-חברתיים, תחת אג'נדה איתנה ומבוססת, כמו לוריאל ישראל. אני רואה בכך חשיבות עליונה לא פחות מטיפוח אישי."

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן