תרומת לב: מותגי אופנה והמאבק ההומניטרי בצל מלחמה

התרומה של מותגי אופנה בזמן מלחמה אינה מוגבלת רק לתמיכה ישירה במאמץ המלחמתי, אלא כוללת גם פעילויות ייחודיות שמחזקות את העורף ואת החזית. אחת הדרכים המרכזיות בהן משתתפים מותגי האופנה היא יצירת קולקציות בגדים מיוחדות, יצירת אירועים מיוחדים או תרומות לנפגעים.

מותגים רבים מעלים קולקציות מיוחדות שהכנסות ממכירתן מופנות לתמיכה במאמצים הומניטריים, כמו עזרה לנפגעי מלחמה, תמיכה בבתי חולים שדים, ומתן עזרה לפליטים. יזמות אלו מאפשרות לציבור הרחב להיות חלק מהמאמץ המלחמתי בדרך ישירה ומעשית, תוך תרומה לסיבה טובה.

קמפיינים אלה גם מגבירים את המודעות ומחזקים את הקשר בין התעשייה לקהילה. הם מראים כי מותגי האופנה אינם נפרדים מהחברה, אלא חלק אינטגרלי ממנה, ומסוגלים להשפיע ולתרום בצורות שונות.

ליקטנו עבורכן מותגי אופנה שממש כבשו לנו את הלב.

לרוץ איתם ולמענם
חברת סאקוני ישראל רואה חשיבות עליונה בשחרור כל החטופים המוחזקים בשבי החמאס והחליטה לצאת בפרויקט ״רצים למענם״ – כדי שבכל מקום אליו נצעד, לא נשכח את המשימה החשובה מכל – החזרתם הביתה.
כדי לעלות את המודעות במרחב הציבורי וכדי להשאיר את הנושא החשוב על סדר היום, בכל קנייה בחנויות סאקוני ברחבי הארץ ניתן יהיה לרכוש את ערכת #רציםלמענם בעלות סמלית של 10 שקלים. הערכה כוללת צמיד + זוג שרוכים צהובים לנעליים. התרומה הולכת במלואה למטה משפחות החטופים.

צילום יח"צ

ללכת על גלביה
מותג האופנה גלביה תרם ביגוד חדש בשווי עשרות אלפי שקלים לחנויות בדרום. אחת לחנות ״באות לרגע״ והשניה ״הפרלמנט של עטר״
בשני המקומות נשות הדרום יכולות להגיע ולבחור בגדי מעצבים ממש כמו בחנות רגילה. רק שהכל ללא עלות.
בנוסף, אם יש פניות אישיות לבגדים, גלביה מארגנות חבילה יפה בהתאם

See Also

צילום עדי הלמן

לכובע שלי יש מסר חשוב
תמי ברכה בעלים של המותג TAMU, השיקה לאחרונה כובע עם כיתוב BREATHE.
כל הרווחים ממכירת הכובעים יועברו לשיקום הפצועים פגועי גוף ונפש חיילים וניצולי מסיבת NOVA.
תמי ברכה אומרת: " מיקדתי את כל מחשבותיי כדי לתמוך ולעזור למי שנפגע כחלק מפרויקט ״BREATHE״ , נולד כובע אופנתי, מגבש ומחזק את הלוחמים ואותנו בעורף.
שמטרתו הזדהות עם הגיבורים ששרדו את התופת ונלחמים עכשיו בשטח."
מחיר הכובע 100 ש"ח להשיג באתר המותג
https://tamupants.com/

צילום יח"צ

הכוח בידיים שלך
צמידי הכוח של לה לונה תרומה לשיקום העוטף.
קולקציית הצמידים נוצרה במחשבה לתמוך, לחזק ולהזכיר לעצמנו 24/7 שיש לנו את הכוח להמשיך.
ליבנת קופיט- הבעלים של המותג ״לה לונה״ מיקדה את המחשבות והמשאבים שברשותה עבור הגשמת מטרה זו. כך נולדו הצמידים בשבוע הראשון של הלחימה, ובמקור נשלחו ללביאות ששרדו את התופת של השבת הארורה .
הצמידים קיימים בצבעים שונים ומסמלים קבוצות שונות, כשהבולט מביניהם הוא הצמיד הצהוב- מביע כהזדהות עם מטה החטופים.
הצמיד כוח: 180 ש״ח
(עד כה נתרמו כבר עשרות אלפים)

צילום יח"צ

בימים בהם עומק המלחמה נוגע בכל אחד מאיתנו, מותגי האופנה הללו מוכיחים שאפשר לשלב עולמות: אופנה והומניטריות. בכל פרויקט, בכל תרומה, הם יוצרים קשר חזק יותר בין האדם לחברה, מוסיפים טיפת אור בחושך, ומראים כי אפילו בצל המלחמה, ישנה תקווה, אחדות, וכוח לשנות. פעולות אלה מחממות את הלב ומעניקות תחושת קהילתיות וסולידריות בזמנים הקשים ביותר, מחזירות אמונה באנושות ובטוב שבעולם.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן