סמסונייט משיקה קולקציית תיקי נשים


סמסונייט, החברה העולמית המובילה בתחום המזוודות והתיקים, משיקה לרגל אביב-קיץ 2022 שלוש סדרות חדשות של תיקי נשים בצבעי-קיץ מרהיבים.

 MORNING2NIGHT – קולקציה בעיצוב אלגנטי עם נגיעות מוזהבות וסמל בכל תיק. אלה הם דגמים פונקציונליים ייעודיים לשימוש מבוקר ועד ערב עם חלוקות פרקטיות. מתיק-גב הכולל תא מרופד לטאבלט, ועד לתיקי-צד TOTE בשני דגמים, כשלכל אחד מהם תא מרופד ייעודי למחשב במידת 14.1 אינץ', שרוול חכם לנשיאה על מנגנון טרולי, וטכנולוגיית RFID לחסימת העברה ואבטחה של מידע (ממחשבים ומטלפונים ניידים).

צילום: אסף הלוי

ESSENTIALLY KARISSA – מגוון רחב של עיצובים לתיקי הגב, ובכללם תיק-גב עם תא מרופד ייעודי לטאבלט ושרוול חכם לנשיאה על מנגנון טרולי, ולתיקי הצד כשכל דגם בחלוקה פרקטית. מדובר בדגמים פונקציונאליים לכל שימוש. ייחודה של סדרה זו  היא המעטה החיצוני שעשוי מפוליאסטר ממוחזר, ממוצע של 3.5 בקבוקי פלסטיק לייצור תיק אחד. סמל החברה בעיצוב חדשני נמצא על כל אחד מדגמי סדרה זו. 

MOVE 3.0. – סדרת תיקי הנשים המיתולוגית והנמכרת ביותר בכל הזמנים במגוון רחב של הדגמים הקלאסיים לצד עיצובי דגמים חדשים  – הן לתיקי הגב והן לתיקי הצד. דגמים אלה גם הם פרקטיים ונוחים מאוד לשימוש. 

צילום: אסף הלוי

מכלול הקולקציות, לצד הצבעוניות הקלאסית של שחור וכחול, בצבעי אביב-קיץ יפהפיים של פנינה-לבנדר, תכלת, כתום מייפל, תכול, שמנת לצד גוונים קלאסיים של שחור וכחול. כאמור הקולקציות בעיצובים אלגנטיים עד ספורטיביים, באבזרים מתכתיים וצ'ארמים מעוצבים. 

See Also

טווח מחירים:
תיקי-גב 445 ₪ – 615 ₪.
תיקי-צד 300 ₪ – 695 ₪.

ניתן להשיג ברשת חנויות סמסונייט:
*בקניון רמת-אביב, תל-אביב     
*בקניון עזריאלי, תל-אביב   
*בקניון איילון, רמת-גן
*בגרנד-קניון בחיפה. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן