מותג הדרמו קוסמטיקה CeraVe זכה בפרס "BRAVO – המלצת הצרכנים"

מותג הדרמו-קוסמטיקה CeraVe סרווה, זכה בפרס, "BRAVO – המלצת הצרכנים" על סדרת SA – סדרת טיפוח חדשנית! המסייעת בהחלקת העור ובשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור.

BRAVO הוא ההמלצה אמיתית של הצרכנים בישראל. התואר הוענק על מוצר/שירות, ולאחר מחקר צרכנים רחב היקף, שנערך על ידי מכון המחקר הבינלאומי "קנטאר" בקרב יותר מ-3,000 צרכניות וצרכנים ישראלים. 

מידי שנה, מושקים בישראל אלפי מוצרים ושירותים חדשים במגוון תחומים. "BRAVO – המלצת הצרכנים" מוענק רק למוצרים ושירותים חדשים, שצרכנים שבעי רצון ממליצים עליהם לאחרים. הדבר מעודד יצרנים ומשווקים להשיק חדשנויות, שמותאמות לצרכים האמיתיים של הלקוחות.

רשימת המועמדים ל-BRAVO הורכבה מהמוצרים ומהשירותים הבולטים מבחינת חדשנות ומכירות, שהושקו  לאחרונה בישראל. (המועמדים לא היו צריכים לשלם עבור המועמדות וההשתתפות במחקר או עבור הזכייה.) וממקורות מידע מגוונים שהוצלבו זה עם זה כמו: המלצות של צרכנים חובבי חדשנות ושל חברי קהילת הצרכנים של BRAVO, נתוני מכר של חברת StoreNext, מידע מרשתות שיווק, והתייעצות עם מומחים ועם משווקים. 

בכל תחום הוענק רק BRAVO אחד: למוצר שקיבל את הציון המשוקלל הגבוה ביותר בקטגוריה, ובתנאי שלפחות 75% מהמשתמשים בו היו שבעי רצון. 

סדרת SA – סדרת טיפוח חדשנית לסובלים מהתופעה העורית המאופיינת בעור מחוספס גבשושי ויבש (כמו עור ברווז). ומסייעת בהחלקת העור ובשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור. הסדרה כוללת: 2 מוצרים סה"כ,  קרם לחות (ב-2 נפחים שונים) ותחליב ניקוי.

See Also

הסדרה מכילה חומצה סליצילית, אוריאה ו- 3 סרמידים חיוניים: 1, 3, ו- 6-II, על מנת לסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור, וטכנולוגיית MVE המסייעת בהחדרת הסרמידים החיוניים אל העור ומעניקה לחות לאורך כל היום, מבלי להותיר תחושה שמנונית. היפואלרגני. ללא בישום. פותח עם דרמטולוגים.

את פעילות BRAVO בישראל מארגנת קבוצת בראבו, המנהלת גם את פעילות מועדון Superbrands בישראל ב-15 השנים האחרונות, ואת פעילות פרסי BRAVO להצטיינות בשירות וחוויית לקוח.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן