מחוץ למסגרת טרנדים חדשים בעולם המשקפיים לאביב וקיץ 2024

Luxottica, המותג העולמי המוביל בתעשיית המשקפיים הציג החודש את הטרנדים הבולטים בעולם המשקפיים לעונות האביב והקיץ 2024.

המגמות הבולטות כוללות מסגרות המשלבות אלמנטים מלבניים וחתוליים. גוון הסגול הופך לפופולרי במיוחד, ומופיע במסגרות ובעדשות של רבים ממותגי העל.

ורסאצה צילום יח"צ

מסגרות מסכה שהיו פעם פונקציונליות בלבד ונועדו לספורט הופכות לאלמנט טרנדי ומבוקש מעצבי על לקחו את המסגרת הפונקציונלית צעד אחד קדימה ומציגים עיצובים מודולריים וחדשניים. בנוסף, דגמי נהגי מרוצים מתחדשים בגישה מינימליסטית, תוך שימוש בחומרים חדשניים ועיצובים ייחודיים.

מסגרת שילוב צורה מלבנית עם צורה חתולית: טרנד זה משלב זוויות חדות ועיצוב אייקוני המתאים גם לנשים וגם לגברים, הן במסגרות עדינות והן במסגרות עבות יותר.

סגול – השחור החדש: הצבע הסגול חוזר לעולם האופנה עם מגוון רחב של גוונים, מופיע במותגים כמו ג'ימי צ'ו, ברברי וריי-באן, גם במסגרת וגם בעדשה.

ספורט אורבאני ודגמי מסכה: מגמה אופנתית מרתקת ומתפתחת. ותוספות יותר ויותר כותרות בזכות הסליבריטאים כמו מדונה, קים קרדשיאן ואחרים

דגמי נהגי מרוצים: גרסה עדינה וצרה יותר למשקפי המרוצים המסורתיים, עם דגש על פונקציונליות ונוחות בשימוש יומיומי.

מינימליזם: דגמים מודרניים ללא מסגרת המציגים עיצוב קטן ודק, עם דגש על קווים נקיים וחומרים יוקרתיים, ממשקפיים מינימליסטים ועד דגמי מסכות.

פראדה צילום יח"צ

טייסים: משקפי הטייסים מתחדשים עם קווים רכים וגרסאות מעודנות, שומרים על הסגנון הקלאסי אך בגרסאות עדכניות ומעניינות.

משקפיים כתכשיט: קישוטים בולטים עם שימוש במתכות ואבנים יקרות, נצנצים עדינים על המסגרת או לוגואים משובצים, הופכים את המשקפיים לאקססורי אופנתי ויוקרתי.

See Also

swarovski צילום יח"צ

קיימות/איכות הסביבה: תעשיית האופנה מקדמת שימוש בחומרים ירוקים וממוחזרים, כולל מסגרות ביו-אצטט ועדשות ביו-ניילון, תוך שמירה על עיצוב אסתטי ומודעות סביבתית.

ילדים: מותגי המשקפיים המובילים מציעים קולקציות ייחודיות לילדים, המשקפות את הטרנדים השולטים בעולם המבוגרים, כולל משקפי טייסים ומשקפיים בגווני סגול.

גברים: קולקציות גברים ממותגים נבחרים מציגות דגמים קלאסיים ואייקוניים, עם צבעוניות מעודנת ותשומת לב לפרטים בעיצוב ובפונקציונליות.

אלינור בור בן־צבי, סמנכ"לית שיווק לוקסאוטיקה ישראל: "משקפיים הפכו עם השנים לאקססורי משלים ללוק הכולל, ובהתאם, שלא כבעבר, משקפיים רוכשים בכל ימות השנה, מה שהביא לכך שהחברות הבינלאומיות עובדות על טרנדים חדשים כל הזמן כדי להתאים את עצמן לטרנדים השונים בעולם האופנה. יש לנו למעלה מ־30 מותגי
משקפיים מובילים, ואפשר לראות בהם את הביטוי לטרנדים. משקפי ראייה ושמש הם פריט חובה שיכול לשדרג בקלות כל מראה לאורך כל עונות השנה. כיום, יותר מתמיד, יש לאנשים את הצורך להיות חלק מקהילה גלובאלית ולהיות מושפעים מטרנדים במדיה החברתית, אך עם זאת לשמור על סטייל ייחודי וביטוי עצמי. השנה ניתן למצוא, יותר מתמיד, אינטרפרטציות חדשות לדגמי המשקפיים הקלאסיים והאייקונים, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות ביניהן מסגרות מחליפות צבעים, עדשות קמורות, עדשות מתכהות, חומרים ממוחזרים ועוד".

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן