יריד De-Kollektiv באירוע בכורה בין התאריכים 4-6.4.2024 

יריד De-Kollektiv מבית היוצר של
של ה Rail ו vulvalle market
יוצא באירוע בכורה בין התאריכים 4-6.4.2024
בבית המכולות בנמל יפו

VULVALLE MARKET X RAIL MARKET
משתפים פעולה באירוע ראשון מסוגו בו מתאחדים עולמות של וינטג' וקיימות, גרוב ויזואלי- חדשני ועיצוב מקומי

יריד האופנה De-Kollectiv הראשון במספר נוצר על ידי מפיקי הירידים הוותיקים ליאת (לילי) חן, מפיקת ירידי הוינטג' ויד שנייה VULVALLE MARKET, ועומר בירנצויג, מפיק ירידי אופנה מקומית ווינטג' RAIL MARKET.

צ. נטע ורדי

De-Kollectiv יתקיים השנה לראשונה בבית המכולות בנמל יפו, בין התאריכים 4.4-6.4.24
ויכלול 60 אספני וינטג', יד שנייה ומעצבים מקומיים אשר נבחרו בקפידה ויציגו קולקציות אביביות, אקססוריז, טקסטיל משובח מגוון פריטי וינטג' נדירים ועוד.
ביריד ירוץ קונספט ייחודי בו בנוסף לדוכני האופנה, תתקיים סדנת סטיילינג של הסטייליסטית מעיין אדר לצד אושיות מובילות כמו הרקדנית הידועה מיכל אמדורסקי שיפתחו את ארונן למכירת ארון אקסקלוסיבית!

היריד הראשון מסוגו שהקימו יחדיו מבוסס על אהבתם המשותפת של חן ובירנצויג לאופנה על שלל סוגיה, הערכה לתרבות, אומנות וקיימות. על כן, האירוע יתאפיין בתמהיל מרתק בין אופנות וסגנונות שונים החל מעולמות הסטריט וור העכשווי ועד קלאסיקות מוכרות ואהובות מכל העשורים לצד הרבה מוזיקה טובה וגם עמדת קעקועים.

TIME MACHINE, צילום יחצ

ביריד תוכלו לפגוש אינספור מעצבים מקומיים של אופנה ואקססוריז, אספני וינטג' ויד שנייה של פריטים נדירים מרחבי העולם בשילוב וינטג' ישראלי כמו מותג הסטריט המקדם אומנות רחוב בעזרת קהילה צעירה SDOM TLV, זקני השבט של אופנת הרחוב CHOP SHOPS, חנות הוינטג' המשגעת מהסנטר PANGEA,
בית האופנה באוצרוּתה של האמנית ואשת הסטייל נתנאלה אוחנה KIZZY SALON, חנות הוינטג' הצבעונית עם פריטים ייחודיים מדרום אמריקהHOUSE OF BRECHO, LOVE MONAMIE , פריטי וינטג' מבית JILLBERTורבים נוספים.

יריד המעצבים והוינטג' De-Kollektiv יתקיים בבית המכולות בנמל יפו, בין התאריכים 4-6.4.24. שעות פתיחה:
חמישי-16:00-21:00
שישי-11:00-16:30
שבת-11:00-20:00

עלות כניסה – 10 ש"ח
*סדנת הסטיילינג תתקיים פעמיים ביום בימי שישי 5.4 ובשבת 6.4, שעה
11:00-12:30 ו- 13:30-15:00.
עלות הסדנה- 70 ₪
20 מקומות בהרשמה מראש דרך הלינק- https://payboxapp.page.link/njmKsS8rF6kGdWXj9

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן