בלי סוכר בבקשה

מותג הטיפוח האורגני ecoLove  קיבל בימים אלו תו אישור מהאגודה לסכרת עבור 6 מוצרים מקולקציית האגוזים והקולקציה הסגולה לשימוש לחולי סכרת.

מחלת הסוכרת היא הפרעה הנגרמת כאשר הגוף מפסיק לייצר אינסולין בכמות שהוא צריך, או כאשר תאי הגוף אינם יכולים לקלוט את הסוכר הזורם בזרם הדם. עקב כך, רמת הסוכר בדם עולה וגורמת לנזקים בריאותיים שונים. אחד מהבעיות הרבות של חולי הסוכרת זה הופעת עור יבש ואדמומי בחלק הגוף וכפות הידיים, לשם כך בשיתוף האגודה לסוכרת, אישרו שישה מוצרים העשויים להקל על תופעת היובש והגרד בעור: סבון ידיים, קרם ידיים וקרם גוף.

צילום יח"צ

המוצרים מקולקציית הפירות הסגולים וקולקציית האגוזים עשירים בשמנים ותמציות צמחים המעניקים לחות מוגברת לעור לדוגמת אלוורה, ארגן, חמאת שיאה, שמן חוחבה ושמן זרעי ענבים. בנוסף בקרם ידיים ובקרם גוף מהקולקצייה הסגולה קיים שמן נר הלילה שהוא השמן העשיר בחומצת השומן בשם GLA. חומצת השומן תורמת להחלקת העור ובויסות פעולתן של בלוטות החלב בעור. בקרם הידיים והגוף מקולקציית האגוזים נמצא את שמן המקדמיה בעל ריכוז גבוה של חומצת השומן אומגה 3. לשמן פעילות אנטי דלקתית ונוגדת חמצון בעור, ומיוחסות לו תכונות של החייאת העור.

לדברי שרונה רומנו לזר מנכ"ל חברת אורגניקזון ייצרנית המותג  ecoLove : "הזנת עור הידיים והגוף בתקופות יבשות, ולא רק היא חלק משגרת טיפוח שכדאי לאמץ באופן יומיומי על מנת לשמור על מרקם וטיב העור. אנחנו גאות שהמוצרים הטבעיים שלנו קיבלנו את תו התקן של האגודה לסוכרת ומקווים כי נעזור ולו במעט ללסובלים מיובש וגרד בעור".

המחירים לצרכן של המוצרים שקבלו אישור האגודה לסוכרת: סבון ידיים: 25.90 ₪,  קרם גוף: 35.90 ₪, קרם ידיים: 21.90 ₪  (בשני הקולקציות).

ניתן להשיג באתר בשבילנו – מוצרים טבעיים באהבה:

https://www.b-shvilenu.co.il/tags/157324

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן