יריד Kollektiv חוזר

יריד האופנה Kollectiv השני במספר נוצר על ידי מפיקי הירידים הוותיקים ליאת (לילי) חן, מפיקת ירידי הוינטג' ויד שנייה VULVALLE MARKET, ועומר בירנצויג, מפיק ירידי אופנה מקומית, אופנת סטריט ווינטג' RAIL MARKET.

NAOMI VINTAGE צילום יחצ

Kollectiv חוזר לעוד יריד פנומנלי ובלתי נשכח בבית המכולות בנמל יפו, בין התאריכים 11.7-13.7.2024
ויכלול יותר מ- 60 אספני וינטג', יד שנייה ומעצבים מקומיים
אשר נבחרו בקפידה ויציגו קולקציות קיציות לנשים ולגברים, אקססוריז, טקסטיל משובח מגוון פריטי וינטג' נדירים ועוד.

אספנית הוינטג ויוצרת התוכן מאיה אושרי כהן, צילום יחצ

היריד הראשון מסוגו שהקימו יחדיו מבוסס על אהבתם המשותפת של חן ובירנצויג לאופנה על שלל סוגיה, הערכה לתרבות, אומנות וקיימות. על כן, האירוע יתאפיין בתמהיל מרתק בין אופנות וסגנונות שונים החל מעולמות הסטריט וור העכשווי ואופנת K2Y ועד קלאסיקות מוכרות ואהובות מכל העשורים לצד הרבה מוזיקה טובה ודוכני אוכל.

ביריד תוכלו לפגוש אינספור מעצבים מקומיים של אופנה ואקססוריז, אספני וינטג' ויד שנייה של פריטים נדירים מרחבי העולם בשילוב וינטג' ישראלי כמו רשת חנויות אופנת הרחוב הותיקה של תל אביב CHOP SHOPS, מותג הסטריט שמקדם אומנות רחוב  SDOMTLV,חנות הוינטג' המשגעת מהסנטר PANGEA, בעלת אוספי הוינטג' האיטלקי בטי בארץ הוינטג', פריטים אקלקטיים וייחודים המיובאים מיפן מבית  JILLBERT ורבים נוספים.

See Also

לילי חן, מפיקת היריד לצד עומר בירנצויג: "היריד הראשון נחל הצלחה מסחררת! התורים הארוכים וההיענות חיממו לי ולעומר את הלב ואנחנו כל כך מתרגשים לחזור בפעם השנייה עם מעל ל-60 חנויות ולהביא לכם את מיטב פריטי הסטריט, הוינטג' ויד שנייה."

יריד המעצבים והוינטג' Kollektiv יתקיים בבית המכולות בנמל יפו, בין התאריכים 11-13.7.24 , שעות פתיחה: 
חמישי  11.7 – 16:00-22:00
שישי 12.7-  11:00-16:00
שבת  13.7 – 11:00-20:00

עלות כניסה – 10 ש"ח  

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן