יופי נגיש: סרומים לפנים עד 100 ש"ח

בשוק קיימים עשרות מוצרים במחירים נגישים, ובכתבה זו לא נוכל להתייחס לטיב המוצרים, אלא להציג אופציות נגישות בעולם הסרומים. בחירת תמרוקים היא תהליך אישי ולעיתים נשים רבות תוכלנה למצוא לעצמן תמרוקים ממותגים זולים יותר שיעשו עבודה מדהימה. במאמר זה נסקור שישה סרומים מומלצים במחירים שלא יעברו את ה-100 ש"ח, שכל אחד מהם מציע יתרונות ייחודיים לעור הפנים. חשוב להדגיש כי הסרומים המוצגים לא נוסו על ידי הנסייניות של המערכת והכתבה נועדה להציג אופציות זולות ונגישות בעולם הטיפוח.

סרום עיניים דרמו אקטיבי של ביוטי קייר

ביוטי קייר מציעים סרום עיניים דרמו אקטיבי המבטיח שינוי תוך 60 ימי שימוש בזכות רכיבים מהפכניים כמו קומפלקס Hygroplex HHG, קומפלקס Regu, ויטמינים E+C ונגזרת רטינול. מחיר: 17 ש"ח.

יח"צ

סרום פנים במרקם קרם של סקארה

לסרום של סקארה יכולת חדירה לשכבות העור העמוקות, מה שמאפשר לעור להישאר חלק, גמיש ובעל מראה קורן וצעיר. הוא מועשר בשמן המפ ובעל קומפלקס ייחודי של מרכיבי לחות איכותיים המסייעים במניעת העמקת הקמטים בעור. מחיר: 29.90 ש"ח.

יח"צ

THE WORKOUT SERUM של SO.KO

סרום המועשר באלסטין ובחומצה היאלורונית, מספק לחות לפנים ומשפר את מראה הקמטים והקמטוטים. הוא מצטרף לסדרת סרומים נוספים של המותג, כמו GLOW SERUM ו-TREMELLA MUSHROOM PLUMPING JELLY SERUM. מחיר: 49.90 ש"ח.

יח"צ

סרום אלוורה וחומצה היאלורונית של גרנייה

גרנייה מציעים סופר סרום המעניק לחות אינטנסיבית ורעננות לעור. הוא מכיל 3% גליצרין, חומצה היאלורונית ותמצית אלוורה. הסרום מבטיח מראה עור גמיש ולהשבת הנפח. מחיר: 59 ש"ח.

יח"צ

סרום מרוכז לעיכוב סימני הזדקנות העור של 'מוגדור'

סרום מרוכז במיוחד של מוגדור מחייה עור עייף ויבש, מעכב סימני הזדקנות ושומר על איזון הלחות של העור. הסרום מבוסס על קומפלקס אורגני ייחודי המשלב שמן ארגן מרוקאי, שמן חוחובה וחמאת שיאה. מחיר: 56 ש"ח.

See Also

צילום לירון ליבה

סרום הזנה מרוכז לפנים של המותג 24/7

סרום ההזנה של 24/7 בעל מרקם עשיר במיוחד, משפר את האלסטיות והמרקם של העור, מפחית קמטוטים ומצמצם קמטים. הוא מכיל שמן זרעי עגבניות, שמן זרעי חמוציות, שמן זרעי כותנה, שמן נבטי חיטה, שמן שיאה וויטמין E. מחיר: 70 ש"ח.

צילום לירון ליבה

הסרומים המוצגים מציעים מגוון יתרונות במחירים נגישים, כך שכל אחת יכולה למצוא את הסרום המתאים לה מבלי לשבור את הכיס.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן