הגנה מהפכנית: AVENE משיקה פתרון חדשני נגד קרני האור הכחול

האור הכחול מהשמש, חלק בלתי נראה אך משמעותי מספקטרום האור הנראה, נושא עמו סכנות פוטנציאליות לעור ולעיניים. עם העלייה במודעות לנזקים האפשריים מהחשיפה לאור הכחול, השוק הוצף במוצרים שמטרתם להילחם ברדיקלים החופשיים הנוצרים כתוצאה מחשיפה לאור הכחול.
לאחרונה חברת AVENE, הציגה פתרון מהפכני חדש המגן גם מפני האור הכחול.

אילוסטרציה freepik

TRIASORB, המסנן החדשני של AVENE, לא רק מגן מפני קרני UVB ו-UVA אלא גם מפני אור כחול הנפלט מהשמש, בטווח של עד 450 ננומטר. פיתוחו של TRIASORB הוא תוצאה של 20 שנות מחקר מעמיק שבוצע על ידי חברת התרופות הצרפתית פייר פאברה. המסנן הזה מהווה פטנט מדעי ומעניק הגנה אופטימלית נגד קרני UVB ו-UVA ונגד האור הכחול,

מגוון מוצרים להגנה מקיפה

מוצרי ההגנה של AVENE, הראשונים בארץ שקיבלו את תו "מגן שמש" של העמותה הישראלית לסרטן העור, מציעים פתרונות מותאמים לכל סוגי העור:

  • קרם הגנה לעור יבש: זמין עם בישום וללא בישום.
  • תחליב הגנה לעור רגיל עד מעורב: זמין עם בישום וללא בישום.
  • תחליב הגנה טינטד עם גוון: מיועד לעור רגיל עד מעורב.
  • תחליב הגנה קליננס: מיועד לעור שומני.
יח"צ

חשוב להבין

מחקרים מראים כי חשיפה ממושכת לאור כחול עלולה לגרום לנזק מצטבר לרשתית העין ולגרום להפרעות שינה על ידי שיבוש הפרשת המלטונין. בנוסף, היא עשויה לשנות את השעון הביולוגי, לגרום לפיגמנטציה ולהאיץ תהליכי ההזדקנות של העור. חשיפה לאור כחול מהשמש במשך יום אחד יכולה להיות שוות ערך לשבועיים של חשיפה למסכי מחשב.

הפיתוח המתקדם של AVENE מציע את הפתרון האולטימטיבי להגנה מפני האור הכחול. עם טכנולוגיית TRIASORB, מוצרי ההגנה של AVENE מבטיחים הגנה יעילה ונרחבת לעור הפנים והגוף, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של כל סוג עור. המוצרים החדשים של המותג מתאימים לתינוקות מגיל חצי שנה.

See Also

בעת בחירת מוצרי הגנה, יש לקחת בחשבון את החשיפה היומיומית שלנו לאור כחול. מוצרי AVENE מספקים מענה מקיף ומקצועי, המבטיח הגנה ברמה הגבוהה ביותר, כך שנוכל להמשיך ליהנות מהשמש בביטחון מלא.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן