כמה כסף את מוכנה להשקיע כדי להציל את החיים שלך?

החיים הם רצף של סיטואציות קטנות ובלתי צפויות שיכולות להפוך בין רגע למפגשים מסוכנים עם מלאך גבריאל. את יכולה לחשוב על זה כעל סרט מתח יומיומי שבו את הגיבורה הראשית, ויש לך את הכוח לשנות את העלילה.
לפעמים זו עוד כוסית טקילה עם חברות שסופה בתאונה קטלנית, לפעמים זה זר ברחוב שמבקש סיגריה ומוציא סכין, ולפעמים זה פשוט פנצ'ר בגלגל שאת דוחה את תיקונו ליום המחרת כי הרי "מה כבר יכול לקרות?".

רק עוד כוסית אחת
התחלת את הערב בכוסית טקילה עם חברות ועוד אחת, ועכשיו את בדרכך הביתה. כמה פעמים שמעת את המשפט: "זו רק כוסית אחת, את יכולה לנהוג" אבל זה לא נכון, כל אחד ואחת מושפעים מאלכוהול בצורה שונה. זה ממש לא הזמן להאמין שאת גבירות על עם כוח מיוחד שסופח אלכוהול כאילו מים.

צילום איה ווינד. להשיג בחנויות נוחות וברשתות הפארם

תאמיני או לא בהשקעה של 20 ש"ח תוכלי להציל חיים לעצמך ולאחרים.
חברת GB Pharma מבית גלוברנדס מציעה פתרון חכם – טסט&דרייב. בדיקה המציגה את אחוז רמת האלכוהול בגוף בנשיפה, עם תוצאות מהירות תוך 2-4 דקות. הבדיקה מיועדת למי ששתתה במידה סבירה ורוצה לוודא שרמת האלכוהול בגופה אינה חורגת מהמותר בחוק. את הבדיקה ניתן לרכוש בחנויות נוחות, פארם ובתי מרקחת במחיר של 20 ₪ לערכה הכוללת שתי בדיקות חד פעמיות. כי באמת, מי רוצה להפוך את הלילה הרגוע למפגש לא נעים עם שוטר במקרה הטוב או עם מעקה בטיחות במקרה הרע.

הזר המסתורי עם כוונות זדוניות
בערב שגרתי את פוגשת זר ברחוב המבקש סיגריה או שואל לשעה. הזר יכול להיות נעים ומנומס, אבל את אף פעם לא יודעת מה הכוונות שלו באמת. אנחנו לא חיים בעולם האגדות בו הזר הופך לנסיך ואתם חיים באושר ועושר.
כאן המקום שלך להיות גיבורת על עם אביזרים נכונים שיכולים להציל את החיים.

להשגי ב https://www.mbg.co.il/ צ. יח"צ

ערכת My BodyGuard להגנה עצמית ערכת הגנה עצמית הכוללת מחזיק מפתחות פרקטי עם עט טקטי, ספריי פלפל עוצמתי, אזעקה אישית וכלי מילוט ממכונית. הערכה קומפקטית ונוחה לשימוש, ומאפשרת לך להרגיש בטוחה בכל סיטואציה. מחיר הערכה הוא 159 ש"ח כולל משלוח. תזכרי, זה מחזיק המפתחות שיעזור לך לחזור הביתה בשלום ולא רק לפתוח דלתות. כי לפעמים, כל מה שאת צריכה זה להתכונן לרגע המפתיע ההוא שבו תרגישי כמו ג'יימס בונד (או ליתר דיוק, רבקה בונד).

זה רק פנצ'ר אחד קטן
את נוהגת בכביש ורואה כתם שמן או מרגישה שהגלגלים שלך שחוקים. ההחלטה לדחות את תיקון הפנצ'ר או בדיקה חינמית של צמיגים ליום אחר יכולה להוביל לסכנות חמורות, במיוחד בנהיגה במהירות גבוהה. אבל אנחנו לא בסרט פעולה ואת לא נהגת שודים.
רגע של עצלנות או סתם "יהיה בסדר" בדרך כלל מתחיל עם השיר "מדרגות לגן עדן"

See Also

אילוסטרציה freepik

זמן תיקון פנצ'ר הוא 15-20 דקות ועלות השירות נעה בין 50 ל-100 ש"ח. בנוסף, כדאי לבדוק את הגלגלים באופן קבוע וליהנות מבדיקת גלגלים חינם במוסכים המורשים. זהו פתרון זמין ומהיר שיכול למנוע תאונה מסוכנת ולשמור על חייך. ואל תשכחי, פנצ'ר קטן יכול להפוך לסיפור גדול אם לא מטפלים בו בזמן.

השקעה קטנה של כסף וזמן יכולה להציל את חייך ולמנוע מצבים מסוכנים. אין ספק, שחייך הם הדבר היקר ביותר. שמרי עליהם.
אז כמה כסף את מוכנה להשקיע כדי להציל את החיים שלך?

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן