המדריך המלא ליציאה מהארון עם יואב מאיר

יואב מאיר הגיע לSCREENZ ליצירת סדרה בת 8 מפגשים עם מומחים ודמויות מובילות מקהילת הלהט"ב בישראל, המהווה מדריך מקיף וראשון מסוגו ליוצאים וליוצאות מהארון, לבני משפחותיהם הסביבה הקרובה, ולכל מי שרוצה להעמיק את ההבנה שלו בקהילה.

הסדרה נוצרה במסגרת הקורסים ותכני הוידאו פורצי הדרך של SCREENZ, ומספקת כלים פרקטיים למתלבטים, למי שנמצאים בעיצומו של תהליך ולמי שזקוק/ה למידע והבנה על התהליכים, הזכויות, המשפחה הגאה והחיים שאחרי היציאה מהארון.

האורחים בסדרה: מוטי רייף בשיחה על זהות גברית/נשית ויציאה מאוחרת מהארון; ספיר ברמן בפרק העוסק בהתאמה מגדרית; מיכל עדן, עו"ד ופעילת זכויות הקהילה על האופציות החוקיות לחתונה ומשפחה גאה; רועי יולדוס, סמנכ"ל משפחת תמוז, על פונדקאות; פרפורמרית הדראג קיי לונג על תהליך קבלה עצמית; זהורית שורק, לסבית ודתייה, על דת וגאווה; קארין צרפתי ורועי שפירא, עו"ס, על התהליך הנפשי של יציאה מהארון; שרית בן שימול, ממייסדות "ברית הלביאות" על תהליך הקבלה שעוברים ההורים.

יואב מאיר, מעצב אופנה, איש תקשורת ואקטיביסט גאה. כתב האופנה הראשי של ישראל היום, בעל תואר שני במגדר ומשמש כרכז להט״ב כחלק מהפרויקט של המשרד לשיוויון חברתי. נשוי לארי ומתנדב בחושן למעלה מ-17 שנים.

See Also

לצאת מהארון – מדריך לקהילת הלהט"ב בישראל עם יואב מאיר–| 139 ₪ או חינם למנויי סקרינז לייב| להזמנה: Screenz.live

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן