הגודל…….לא קובע

הגובה כבר לא קובע ושקיפות היא התכונה החשובה ביותר: אלו התובנות החדשות שיש לדור ה – Z לספר על עולם הדייטים וההיכרויות.

הנתונים של אפליקציית ההיכרויות הפופולרית מראים שכמעט מחצית (43%) מדור ה-Z ב-Bumble הם בעלי מוטיבציה גדולה יותר ללכת אחרי מה שהם רוצים בכל מה שקשור לרומנטיקה, לכן אולי הגיע הזמן שגם אנחנו נסתכל עליהם כדי לקבל קצת השראה.

כדי לחסוך לך שעות גלילה, ריכזנו את מגמות ההיכרויות המובילות מדור ה-Z, עם תובנות מקהילת Bumble ופרשנות מהמומחית למערכות יחסים של Bumble, ד"ר קרוליין ווסט:

הגובה כבר לא קובע
יותר מ-1 מכל 3 (37%) רווקים מדור Z ב-Bumble שיתפו שכעת הם פתוחים יותר לצאת עם מישהו נמוך מהם וכבר לא אכפת להם מהגובה של מישהו כאחת הדרישות. הנתון הזה גבוה מהממוצע, שבו רק 30% מהנסקרים אמרו את אותו הדבר.

אילוסטרציה freepik

הצגה עצמית
חל שינוי בקרב דור ה-Z ומחוצה לו, כאשר כמעט מחצית (45%) של הרווקות.ים מתחשבים ושמים יותר דגש על איך הם מציגים את עצמם ואת הדרישות שלהם. ניתן להשתמש בתגי הפרופיל (Bumble’s Profile Badges) כדי להבהיר את הכוונות שלך, בין אם זה מחפש משהו קליל או יותר רציני, לעזור לך לבטא את חווית ההיכרויות שאתם מחפשים.

אילוסטרציה freepik

שקיפות והצהרת כוונות
43% מחברי דור ה-Z ב-Bumble מרגישים מוטיבציה רבה יותר ללכת אחרי מה שהם רוצים בכל הקשור לרומנטיקה. "הקשיחות" (לא להתעסק) תפסה גם את המושב הקדמי, כאשר יותר ממחצית (52%) מהרווקות/ים מדור Z ברחבי העולם ציינו שהם הרבה יותר שקופים עם בני זוג מההתחלה לגבי מה הם רוצים ממערכת יחסים, ו-85% אמרו שלהיות כנה ולשתף מראש זה הדבר הכי חשוב במערכת יחסים.

אילוסטרציה freepik

קצב רגוע
עם החזרה של התרבות המשרדית וחיי החברה העמוסים לאחר המגפה, הרוב המכריע (87%) של הרווקים מדור Z העידו כי הם מנהלים שגרת יום מתישה. באמבל זיהתה מגמה אותה היא מכנה "מעקה בטיחות", יותר ממחצית (52%) מדור ה-Z ב-Bumble סיפרו כי כעת ובשונה מהעבר, הם ערים יותר לצרכים הרגשיים של עצמם ונמנעים מהתחייבות חברתית יתרה.

See Also

אופטימיות היא שם המשחק
דור ה- Z אופטימיים במיוחד לגבי היכרויות בשנת 2023, 73% מהרווקות.ים מהדור ה- Z ב-Bumble מרגישים אופטימיים לגבי הרומנטיקה וההיכרות הצפויה. הדורות הצעירים מניחים בצד נורמות רומנטיות מיושנות, ומצטרפים ל-66% מהנשים שמרגישות בנוח לעשות את הצעד הראשון ולהזמין לדייט ראשון.

מומחית מערכות יחסים וסקס של bumble, ד"ר קרוליין ווסט אומרת על תרבות ההיכרויות של דור ה-Z: "דור ה-Z הוא הדור הראשון שהדרך העיקרית שלו להכיר אנשים בסצנת ההיכרויות הוא דרך אפליקציות. היכרויות באונליין יכולות להציע שליטה גדולה יותר בבחירה עם מי לצאת לדייט, החל מסינון ההתאמות לפי מרחק או תגי תחומי עניין שעוזרים לזהות דברים משותפים, ולכן, זה לא מפתיע שהדור הזה מרגיש יותר שליטה לצאת לדייט בתנאים שלו."

דור ה-Z מוצאים את הדרך להשיג דייטים, בין אם זה התעלמות מנורמות חברתיות לגבי גובה, או לקחת סיכון נוסף – כמו להיות יותר מכוון קדימה. יותר משתי חמישיות מדור ה- Z מרגישים יותר מוטיבציה ללכת אחרי מה שהם רוצים מבחינה רומנטית מאשר לפני הקורונה, ברור שכשהמטרה היא לצאת לדייט, ביטחון עצמי ויושרה הם הסטנדרט החדש של היכרויות".

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן