ברבי למען איכות הסביבה.

"מאטל" משיקה את "ברבי אוהבת את הים": אוסף בובות האופנה הראשון המיוצר מפלסטיק ממוחזר מהאוקיינוס תחת השם: "העתיד הוורוד הוא ירוק"

חברת "מאטל" מציגה את סדרת "ברבי אוהבת את הים", קו בובות האופנה הראשון המיוצר מפלסטיק ממוחזר מהאוקיינוס, תחת השם: "העתיד הוורוד הוא ירוק" (The Future of Pink is Green""). הקמפיין מחנך ילדים לתמיכה בעתיד ירוק יותר. ההשקה תואמת את מטרתה של מאטל להשיג את היעד של 100% חומרי פלסטיק ממוחזרים, ניתנים למיחזור או מבוססי-ביו בכל מוצריה ואריזותיה עד שנת 2030. קמפיין המותג החדש, ימנף את הזיהוי האייקוני של הצבע הוורוד עם המותג – לצד הזיהוי האייקוני של הצבע הירוק עם ההגנה על כדור הארץ וינגיש את נושא חשיבות הקיימות בעולם בדרך קלה לילדים ולמעריצי המותג בכל הגילאים.

"השקת ברבי אוהבת את הים, מהווה תוספת נוספת לתיק המוצרים הגדל והולך של מאטל, המכיל מותגים מונחי-מטרה שמעוררים תודעה סביבתית, כמוקד מרכזי בקרב הצרכנים שלנו", אמר ריצ'רד דיקסון, נשיא ומנהל התפעול הראשי של מאטל. “במאטל, אנו מעודדים את הדור הבא לחקור את פלא הילדות ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. אנו מתייחסים ברצינות לאחריות זו וממשיכים לעשות את חלקנו כדי להבטיח שילדים יוכלו לרשת עולם מלא-פוטנציאל".

האג'נדה של מאטל גורסת, שבובה קטנה יכולה להשפיע רבות. במבט לעתיד, ברבי נשארת מסורה לקידום תפקידה ולניצול הבמה העולמית שלה, ליצירת עולם טוב יותר לילדים בכל מקום על ידי התמקדות בגיוון והכלה, שוויון הזדמנויות ועכשיו, קיימות בדרכים הבאות:

קולקציית ברבי אוהבת את הים: 

קולקציית "ברבי אוהבת את הים", כוללת שלוש בובות שגופן מיוצר מ-90% חלקי פלסטיק ממוחזרים מהאוקיינוס* וערכות משחקים ואביזרים נלווים בשם "צריף החוף", המיוצרים אף הם מ-90% פלסטיק ממוחזר. תקני הייצור הגבוהים של מאטל מבטיחים כי קו מוצרים זה מספק את אותה איכות משחק שההורים מצפים לה מברבי.

מטרת מועצת סדרני היערות (FSC – Forest Stewardship Council): ברבי שואפת להשיג את היעד של 95% שימוש בחומרים מבוססי סיבי נייר ועץ ממוחזרים או מאושרים על ידי ה-FSC לייצור אריזות עד סוף 2021.

צילום: יח"צ מטל

התוכנית של ברבי היא השקה אחת מני רבות שתומכות במטרה התאגידית של מאטל להשתמש ב-100% חומרי פלסטיק ממוחזרים, ניתנים למחזור או מבוססי-ביו בכל המוצרים והאריזות עד שנת 2030. יוזמות נוספות כוללות את יוזמת PlayBack של מאטל שהושקה לאחרונה ומהווה תוכנית לאיסוף צעצועים ישנים של מאטל ולניצול חומריהם למחזור ושימוש חוזר במוצרים עתידיים של מאטל  על מנת "להניע לעבר עתיד טוב יותר", מפת הדרכים של מוצרי מאטל לייצור כל המכוניות היצוקות, ערכות המשחק והאריזות של המותג Matchbox מ-100% חומרי פלסטיק ממוחזרים, ניתנים למחזור או מבוססי-ביו עד שנת 2030. בשנה שעברה הציגה מאטל מספר צעצועים שמקדמים מחויבות זו, כולל Rock-a-Stack ו-Baby’s First Blocks של פישר פרייס, המיוצרים מפלסטיק מבוסס-ביו, שלוש ערכות MEGA Bloks המיוצרות מפלסטיק מבוסס-ביו, ו- UNO מנייר בלבד, חפיסת ה-UNO הראשונה הניתנת למיחזור מלא, ללא חומרי אריזה מבוססי צלופן.  

מחיר מומלץ לצרכן 59.90 ₪ 

למידע נוסף על יוזמות המותג ברבי להגנה על כדור הארץ, בקרו כאן  

צילום: יח"צ מטל

 *חלקי פלסטיק המיוצרים מ -90% פלסטיק שנאסף בטווח של 50 ק"מ מנתיבי מים באזורים בהם אין מערכות רשמיות לאיסוף פסולת. לא כולל ראשי בובות, נעליים, לוחות ואביזרי תאורת חוף.

See Also

את קולקציית "ברבי אוהבת את הים" ניתן לרכוש בחנויות ורשתות צעצועים בפריסה ארצית.

****

אודות מאטל 

חברת "מאטל" (MATTEL) אשר הוקמה ב1945, היא חברה בינלאומית המובילה בתחומה בארה"ב למוצרי בידור לילדים, שמתמחה בעיצוב וייצור צעצועים ומוצרי צריכה איכותיים. בין מותגי החברה האיקוניים: Barbie, Hot Wheels, Polly pocket, Fisher-Price, Thomas & Friends ו- Mega blocks, הנמכרים בלמעלה מ-150 מדינות בעולם. "מאטל" נבחרה לאחת מ- 100 החברות הצעצועים המשפיעות בעולם על פי מגזין "טיים", זאת לאחר שפורסם כי הכנסות החברה זינקו ב47% ברבעון הראשון של 2021. החברה גאה להיות שותפה מהימנה בחקר פלא הילדות והעצמת ילדים למיצוי מלוא הפוטנציאל שלהם. אתר החברה בכתובת mattel.com.

EFN United"" היא נציגת "מאטל" בישראל ומוכרת ומשווקת את מגוון המוצרים של "מאטל" ברשתות וחנויות בישראל בפריסה ארצית.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן