חגיגה רוסית

רוצים לחגוג שנה חדשה בבית כמיטב המסורת הרוסית? אז אנחנו כאן לתת לכם כמה טיפים שישדרגו לכם את הערב: 
ברור שתמיד אפשר להרים טלפון לחבר ולהתנחל אצלו בחג. יתרונות השיטה הם חשיפה לחגיגה אמתית, מלאה בצחוק, הרבה אלכוהול, אוכל רווי מיונז ומתנות. אך החיסרון הוא שאחרי כמה כוסות שמפניה/וודקה כולם ידברו רוסית ואתם לא תבינו כלום. או לחלופין, תצטרפו לשיחה ברוסית מבלי לדעת רוסית.
יחד עם זאת לא כל כך קשה לשחזר חגיגה רוסית בבית. קפיצה קטנה למעדניה של ולדמן ויש לכם סלט אוליבייה, סלט מעיל פרווה (שובה), סלט מימוזה, מגוון רחב של דגים מלוחים ופלטות טובות של נקניקים מיוחדים.
אבל זה לא הכל! לעיקרית מומלץ להכין אווז ממולא תפוזים בתנור, שוק חזיר בגלייז מנדרינות, דגים מוקרמים, רולדות בשר שונות ועוד מלא דברים טובים ומלאים בכולסטרול.

עוגת נפוליאון 59.90 להשיג להשיג ברשת החנויות ולדמן ובאתר אונליין https://valdman.shopo.co.il/


אין חגיגה רוסית בלי עוגת נפולאון ומרשמלו רוסי (זפיר), מנדרינות כמובן ומומלץ להוסיף איזו בונבוניירה חגיגית המיוצרת בחבר העמים.

אלכוהול בחגיגה רוסית מקבל התייחסות מיוחדת. על השולחן יונחו בקבוקים הכי טובים, מסוגים שונים ומגוונים.את המינגלינג יתחיל קוניאק כמובן. לא ברנדי, קוניאק! במיוחד לחגיגות יבחרו בקבוקים יוקרתיים והכי טובים שניתן למצוא בחנויות האלכוהול.

וודקה תלווה את הארוחה החגיגית במלואה, החל ממנות הראשונות ועד הסיום אי שם בשעות הבוקר המוקדמות. גם הוודקה תהיה מהסוג הטוב ביותר וכמובן על שולחן החג יהיה יותר מבקבוק אחד.

שמפניה לא תמצאו בשולחן הרוסי. אבל יין מבעבע, כן. ככל הניראה הנוסטלגיה מנצחת ועל שולחן החג יעמוד מגוון רחב של בקבוקים עם שמות כמו אודסה וכד'.

בשלב הקינוחים יוחזרו לשולחן בקבוקי הקוניאק והליקרים כמובן. אגב, בשום שלב בחגיגה וודקה לא תעזוב את שולחן החג.

See Also

יום למחרת הכאב ראש מובטח, אבל החגיגה בהחלט תהיה מוצלחת, מלאת תמונות מצחיקות והרבה מצב רוח טוב.

לשדרוג החוויה הרוסית מומלץ ב 23:00 (יש שעה הפרש בשעות) לפתוח ערוץ רוסי ולהאזין לנאומו של פוטין. נכון, אומנם לא תבינו דבר, אבל היי, תכנסו לאווירה! מומלץ גם לשים מחרוזת שירים ברוסית לשנה חדשה והחגיגה הרוסית מובטחת!
קישור ליוטיוב כאן

ס נובים גודום!

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן