אפרופו, אפרופו מצופה חוזר למדפים!

לאור דרישות רבות של הצרכנים, אסם-נסטלה, מובילת שוק החטיפים בישראל, מחזירה במהדורה מוגבלת את אפרופו מצופה שוקולד מריר ואפרופו מצופה שוקולד לבן. הטעמים האהובים הללו מצטרפים למוצר הקבוע בתקופת החורף – אפרופו מצופה שוקולד חלב. המוצרים זכו לפופולריות רבה בשל השילוב המפנק של השוקולד עם החטיף הפריך והמלוח. 

אפרופו מצופה שוקולד חלב זכה להצלחה רבה עם שילוב טעמים ייחודי, שהובילה את אסם-נסטלה להפוך אותו לחטיף שחוזר למדפים מידי חורף. מאז הושק אפרופו מצופה שוקולד חלב, קיבלה אסם בקשות רבות להגדיל את מגוון סוגי ציפוי השוקולד וכך הושקו לראשונה במהדורה מוגבלת אפרופו בציפוי שוקולד מריר ואפרופו בציפוי שוקולד לבן. כעת, לקראת עונת החורף, מחזירה החברה את הסדרה למדפים.

עינת מוסקוביץ', מנהלת פעילות החטיפים באסם-נסטלה: "שילוב הטעמים של החטיף הפריך יחד עם השוקולד הביא ליצירת מוצר טעים ופופולרי במיוחד, ובשל כך, אנו באסם-נסטלה מאמינים כי זאת בשורה שתרגש את אוהבי המתוק/מלוח ובמיוחד את אלה שממש אוהבים את השילוב המנצח בין השניים ותהפוך את החורף הקרוב למתוק במיוחד". 

אפרופו בציפוי שוקולד חלב / מריר / לבן: תכולה: 40 גרם. כשרות: כשר חלבי, בד"צ העדה החרדית, רבנות מקומית נוף הגליל. ניתן לרכוש בכל רשתות השיווק.

See Also

חשוב לדעת! מקור השם אפרופו הוא מצרפתית (à propos) ופירושו הוא "דרך אגב" 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן