בזאר "מתלבשות על זה" 2021 חוזר ובענק!

המכירה הכי שווה בעיר – 'מתלבשות על זה' חוזרת אחרי שנה של הפסקה!! מעל 700 מהמעצבות, המעצבים והמותגים המובילים בישראל התגייסו ותרמו עשרות אלפי פריטים בהם בגדי נשים, גברים וילדים, שמלות כלה, נעליים, תיקים, תכשיטים, אקססוריז, כלי בית, ספרים, מזון ועוד. הפריטים נמכרים בהנחות ענק של עד 90% מהמחיר המקורי ובמחירים של בין 10-300 ש"ח. 

צילום: יח"צ

שנתיים מפרוץ הקורונה בישראל, אנחנו עדות ועדים לעלייה דרמטית בפניות של נשים וגברים לקווי החרום של מרכז הסיוע, כ- 11,500 פניות התקבלו בקווי הסיוע שלנו בשנה האחרונה.  גם במשטרה דווח על עלייה של 41% בהגשת תלונות על פגיעה מינית. כתוצאה מכך, חלה עלייה חדה במספר הנפגעות/ים הפונים למרכז בבקשה לליווי בהגשת תלונה במשטרה ובהליך הפלילי כולו. בנוסף, עדויות התקופה האחרונה אודות פגיעות מיניות על ידי בכירים בקהילה הגאה הביאו לעלייה של כמעט 100% בפניות לקו הסיוע של גברים ונערים נפגעי תקיפה מינית.

צילום: יח"צ

'מתלבשות על זה' הוא אירוע התרמה מרגש, שמתקיים בזכות קהילה שלמה שמתגייסת כדי לתמוך בפעילות המרכז. הכנסות הבזאר מהוות כרבע מהתקציב השנתי ומאפשר את קיום הפעילות הענפה של מרכז הסיוע ומאפשר להמשיך להעניק ליווי ותמיכה לנפגעות ונפגעים, לקיים סדנאות והכשרות למגוון רחב של קהלים ולטפל בכ-10,000 פניות בשנה. הבזאר הוא ההזדמנות לקחת חלק במאבק בתופעת האלימות המינית ולפעול כדי שאף אחת ואחד לא יישארו להתמודד עם הפגיעה לבד. האירוע מופעל כולו על ידי מתנדבות ומתנדבים. 

בזאר "מתלבשות על זה", מתקיים בסופ"ש 17-18 בדצמבר, באקספו ת"א, ביתן 11

שעות פתיחה: שישי 10:00-18:00; שבת 10:00-20:00.

See Also

כל ההכנסות קודש לפעילות מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית ת"א.

עמוד הפייסבוק של הבזאר | עמוד האינסטגרם של הבזאר | קישור לאיוונט של הבזאר בפייסבוק

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן