ביס מושלם מהבאר

חג העצמאות, מייצר אירועים ומפגשים קולינריים בפורמט ברביקיו, מנגל ו'על האש', כל אחד על פי דרכו והרגליו לצד הבשר, הדגים או הירקות ניצבת שורה של רטבים, ממרחים ומטבלים שונים ומגוונים בדגש על חומרי גלם איכותיים * בחברת 'הבאר מעדנים', מפעל בוטיק ארטיזנלי (המיוצר ביד אמן), גלילי המתמחה בפיתוח וייצור מעדני איכות מזהים שינוי משמעותי  בדפוס ההתנהגות הגסטרונומי, בכל בית בישראל בעקבות תקופת הקורונה והיום על כל שולחן ניתן למצוא בממוצע 5-6 מטבלים וממרחים שונים שמתלווים לכל ארוחה. 

לקראת חג העצמאות שמהווה נקודת שיא בארוחות 'על האש', ניתן לומר שכמעט כל בית בישראל הפך לסוג של סיירת גסטרונומית, לצד ציוד ואבזור מדופלם שנרכש החל במעשנה, מעשנת, טאבון, גריל פחמים, גז או חשמל נפתחה מיני מעדנייה ביתית שמחזיקה שלל גדול של תבלינים, רטבים, ממרחים, ריבות ומטבלים כאלה ואחרים. מדובר בבשורה של ממש, חווית האירוח שודרגה וכל ההתייחסות למטבח התמקצעה.

"מהפכת המטבלים כבר כאן ובענק", ציין ענבר שפט, מנכ"ל חברת 'הבאר מעדנים' בראש פינה, האיש שעומד מאחורי רשימה ארוכה של מעדנים שנרקחו ביד אמן על ידו יחד עם אשתו סיגל עשת שפט. לבני הזוג, ניסיון מוכח, של כעשרים שנה בשיטות בישול מסורתיות, תוך שימור מורשת קולינארית ומתכונים שעברו במשפחה מדור לדור, טעמים שמחזירים זיכרונות מבית סבתא.

סוף השבוע הארוך של חג העצמאות יספק הזדמנות נפלאה לשלל ארוחות ומפגשי אירוח שיוצרים ביקושים גדולים לצריכת מטבלים, ממרחים ורטבים שמלווים את המנות.  "אם בעבר המטבלים הסטנדרטים בכל שולחן היו קטשופ, חרדל ומיונז, היום נמצא על כל שולחן חג בממוצע 5-6 מטבלים בטעמים ומרקמים שונים, אנחנו בחברת 'הבאר מעדנים' מפתחים ומייצרים באופן תדיר סדרות חדשות של ממרחים ייחודיים: פסטו בזיל, ממרח שום וקייל, לימון כבוש ופלפלים, ממרח חציל ונענע ועוד ממרחים במגוון רחב כולל סדרת רטבים חריפים וממרחי חריף בדרגות שונות שמשתלבים נפלא עם בשרים, דגים וירקות. לאחרונה, השקנו את סדרת ה'פלאו' שלנו, המתבססת על תפריט תזונה פליאוליתי (האדם הקדמון), על בסיס שמן זית וללא סוכר", הוסיף ענבר שפט.  

See Also

מעדני הבאר, מצטיינים בטעמים קלאסיים, שילובים מיוחדים וחדשניים,  ממיטב חומרי הגלם, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או חומרי טעם וריח מלאכותיים. 

להתרשמות ורכישה: אתר הבית – הבאר מעדנים

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן