הוד מלכותה המלכה אליזבת

חברת מאטל משיקה השנה, לרגל יובל הפלטינום ההיסטורי של המלכה אליזבת',  בובת ברבי שנעשתה בדמותה. 

המלכה אליזבת השנייה היא בת המלוכה בעלת השלטון הארוך ביותר בהיסטוריה הבריטית. היא חוגגת 70 שנות שירות היסטוריות והיא בת המלוכה הבריטית הראשונה שחוגגת יובל בתפקידה. לאחר הכתרתה ב-1953, שלטונה יוצא הדופן של המלכה הוביל אותה למאמצים הומניטריים וחיים של שירות חובה ציבורי, המאחד את האומה בחגיגה ותחושת קהילתיות. 

בובת ברבי בדמותה של המלכה אליזבת השנייה, ניתנת לזיהוי מיידי בשמלת שנהב אלגנטית ורצועה כחולה מעוטרת בעיטורים. הנזר מבוסס על נזר הפרינג' של המלכה מרי הידוע ששמה המלכה ביום חתונתה – ומדליונים מיניאטוריים על סרטים בהשראת מסדרי המשפחה המלכותית. הסרט הוורוד ניתן למלכה על ידי אביה ג'ורג' השישי, ואהכחול הבהיר על ידי סבה ג'ורג' החמישי.

ברבי במחווה למלכה אליזבת – צילום חברת מאטל

 מאז 1959, מטרת מותגי ברבי לעורר את הפוטנציאל הבלתי מוגבל בכל ילדה, נערה ואישה ולהזכיר לה שהיא יכולה להיות כל דבר. המסר הזה מעולם לא היה רלוונטי יותר מאשר היום. בשנה שעברה, המותג ברבי השיק את קולקציית ""Tribute כדי לחגוג בעלי חזון על תרומתם המדהימה, ההשפעה והמורשת שלהם כפורצי דרך.

 בובת  הברבי של המלכה אליזבת השנייה מוצגת בקופסה בהשראת הסגנונות הקיימים בארמון בקינגהאם, עשויה מגבול מעוטר תלת מימדי הממסגר את הבובה, ומפאנל פנימי המציג כס מלכות והשטיח האדום בהשראת הארמון חדר כס המלכות. הקופסה מודפסת עם לוגו בצורת סמל ותג המנציח את יום השנה ה-70 לעליית המלכה לכס המלכות.

ברבי במחווה למלכה אליזבת – צילום חברת מאטל

בובת המלכה אליזבת השנייה תימכר באמזון, הרודס, המלי'ס, סלפרידג'ס וג'ון לואיס החל מה-21 באפריל 2022 לקראת יובל הפלטינה של המלכה ב-2 ביוני 2022.

חברת "מאטל" (MATTEL) אשר הוקמה ב1945, היא חברה בינלאומית המובילה בתחומה בארה"ב למוצרי בידור לילדים, שמתמחה בעיצוב וייצור צעצועים ומוצרי צריכה איכותיים. בין מותגי החברה האיקוניים: Barbie, Hot Wheels, Polly pocket, Fisher-Price, Thomas & Friends ו- Mega blocks, הנמכרים בלמעלה מ-150 מדינות בעולם. "מאטל" נבחרה לאחת מ- 100 החברות הצעצועים המשפיעות בעולם על פי מגזין "טיים", זאת לאחר שפורסם כי הכנסות החברה זינקו ב47% ברבעון הראשון של 2021. החברה גאה להיות שותפה מהימנה בחקר פלא הילדות והעצמת ילדים למיצוי מלוא הפוטנציאל שלהם. אתר החברה בכתובת mattel.com.

EFN United"" היא נציגת "מאטל" בישראל ומוכרת ומשווקת את מגוון המוצרים של "מאטל" ברשתות וחנויות בישראל בפריסה ארצית.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן