"הכל נמצא בתוכי"

קמפיינים אופנה רבים מתהדרים בבחירת "נשים אמיתיות" בכל מידה צורה וצבע לצילומים ובשימוש כמה שפחות פילטרים ופוטושופ, אך ברובם, אם לא בכולם ,יש תוספת איפור עיצוב שיער וסטיילינג. בקמפיין התכשיטים של 'פוזיטיב דנדי- תכשיטים בחשיבה חיובית'  הוצגה זווית אחרת ומרעננת כאשר הנשים שהצטלמו הן נשים רנדומליות אשר הגיעו לצילומים בצורה שהן בחרו ואיך שהן מרגישות בנוח. המסר של הקמפיין הוא  שבכל אישה יש את הכל- תכונות חיוביות ויכולות שהיא אולי לא מודעת להן אבל הן שם, היא רק צריכה תזכורת לכך, והתזכורת מגיעה בצורת תכשיט מעצים. 

אורנה

בקמפיין הייחודי לקחו חלק 10 נשים שונות וייחודיות אשר הגיעו להצטלם עונדות תכשיט בעל מסר חיובי שהן בחרו לעצמן מתוך מטרה לאמץ את אותו מסר לתוך חיי היום יום שלהן, שכן כל אחד ואחד מהתכשיטים של דנדי הוא מסר קטן שיכול לחולל שינוי גדול ולסייע לעונדת אותו להתחבר לטוב שבתוכה ולקבל תזכורת מעוצבת באופן יום יומי לשפע, לטוב ולשמחה שיש לחיים להציע לה.

הנשים, בגילאי 35-60 ונערה אחת בת -15, עוסקות בתחומים מגוונים ומתגוררות במקומות שונים בארץ כאשר המשותף לכולן הוא הרצון להרגיש טוב, להאמין בטוב, לקבל ולתת טוב וחלק מהדרך היא בענידת תכשיט מעצים. מצד אחד- מדובר בתכשיט, אביזר אופנתי- כמה הוא כבר יכול להשפיע? לשנות?  אך מצד שני מדובר בדרך לספק תזכורת חשובה מאוד לדברים הגדולים כקטנים שלעיתים נוטות לשכוח. כל אחד מהתכשיטים מסייע לכל אחת בדרכה- לאחת הוא מזכיר שיש בה את הכוח, לאחרת לקחת נשימה ולהתחבר לעצמה ולרצונות שלה,  לאישה נוספת הוא מזכיר שהאינטואיציה שלה לעולם אינה טועה ולאישה אחרת הוא תזכורת לשפע שיש לה בחיים. 

רחלי

בעלת המותג, דנדי (דניאל בן שוע) מתמודדת זה יותר מעשור עם מחלת הפיברומיאלגיה, והתכשיטים שלה ליווי ומלווים אותה כתזכורת מתמדת לעוצמה שיש בה גם כשהיא לא מרגישה אותה. מתוך מחשבה בוראת מציאות היא הצליחה לחולל בעצמה שינוי פיזי ונפשי כאחד ויצרה את ליין התכשיטים מתוך שליחות אישית לפזר מסרים חיוביים לסביבה. 

מותג התכשיטים 'פוזיטיב דנדי' הוקם מתוך רצונה של דנדי לחבר את כל מי שעונדת תכשיט בעיצובה לחשיבה חיובית, מציאת הטוב בדברים וגילוי העוצמות הטמונות בה. לצורך כך יצרה מסרים שחרוטים על גבי התכשיטים ומהווים תזכורות קבועות לפעולות כביכול פשוטות אבל שרובנו שוכחות לבצע במהלך היום יום. תזכורות כמו "לקחת נשימה" "קשובה לעצמי" ומילים מחזקות כמו "הקשבה" "אהבה" "תודה" "רוגע" ו"הגשמה". 

חן ושחר

אין ספק שמדובר בבחירה שונה בעולם האופנה הנוכחי, בחירה שחשוב לראות יותר ממנה. נשים "רגילות" "אמיתיות" שמוצאות את הטוב ואת הכוח בתוכן- ומקרינות אותו החוצה, בלי צורך בתוספות המהוות לפעמים רעשי רקע מיותרים. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן