שותים, נהנים ומחבקים – יריד היין מגיע לדיזנגוף סנטר

לראשונה בדיזינגוף סנטר בשיתוף MyYain  מתקיים יריד יין בסימן חיזוק ותמיכה ביקבים ישראלים בדגש על קו העימות (גבול הצפון ועוטף עזה) ,המציגים באירוע יהיו יקבים מהצפון, מהעוטף, יקבי בבעלות של מילואמינקים ויקבים שנפגעו מהמצב.
כמו תמיד האירועים ללא עלות ליקבים ואף היקבים מתוגמלים.

ביום חמישי ה-11.1 משעה 17:00 יגיעו לדיזינגוף סנטר כ-35 יקבים מאזור העימות ליריד יין – שותים ומחבקים. כל משתתף ביריד יקבל כוס קריסטל יוקרתית ויוכל להנות מטעימות מכלל היקבים, בנוסף יקבל זיכוי בסה"כ 25 שקלים לרכישת יין מהיקבים. עלות כרטיס 100 שקלים.

כרטיסים לאירוע ניתן לרכוש באתר MyYain.com  או בלינק:   https://bit.ly/48aaO5F

היקבים המשתתפים ביריד:
יקב אוריאל –  יקב אוריאל, הממוקם בשדרות, הינו יקב בוטיק שמתמחה בבלנדים אדומים והוקם על ידי אורי אקיאן. בעקבות המלחמה, מחצית מהתוצרת של בציר 2023 נפגעה כי לא ניתן היה לבצע סחיטה. כמו כן, המשגיח לא נמצא וגם לא העובדים שמגיעים מישיבת ההסדר בשדרות. 

יקב מוניץ' –  איתי מוניץ' הבעלים והיינן של היקב הינו קצין קרבי ונמצא במילואים מאותה שבת השחורה, בנוסף אחיו, שראל הוא הכורם של היקב נמצא גם הוא במילואים. ה-2 נפגשו בעזה. העסק נשאר מתפקד בזכות הנשים והחברים.

שי ונקרט -יבוא וייצוג יקבים –  שי מגיע לכלל הפסטיבלים שלנו, בנו של שי עומר נחטף מהמסיבה ברעים ונמצא עדין בשבי החמאס. שי מייצג יקבים ישראלים כמו: מרשה, סלוקיה ומייבא יינות מספרד. שי פועל רבות להחזרת בנו ואף החל במסורת שותים כוס יין להחזרת החטופים : #לחייעומר

יקב רקנאטי – היקב הוותיק השקיע רבות ביקב ומרכז המבקרים החדש בדלתון, ההשקה נדחתה והמרכז מבקרים סגור בשל הקירבה לגבול הצפוני. 

See Also

רשימה מלאה:
אובלס,אוריאל, אחת,  בן עמי, בן-נון, בנימינה, דני, הולי קאט, הולנדר, הלביאים, הנס שטרבנבך, הרצוג, העונה, וין דה דורה, ורמיליון, טרה נובה, כינור דוד, כרמי אלול, לוטם,  ללי יינות, מבצר עתלית, מוניץ, מזקקות: גולני/ירושלמי /קצרין, מזקקת אולגר, מיזון סרלה, מיטב, מלבק קומפני, מרשה, נאור, נחלה, נעמן, סלוקיה,  סקוריה, ראקנטי, רותם, רמות מנשה, שור, שיקמה, תל שיפון.

קצת על MyYain:
חברת MyYain  הוקמה בשנת 2019 ע"י נתי נעים, והיא מעניקה את כלל שירותי היין לארגונים ולקוחות פרטיים: מארזים, סדנאות ופסטיבלים. בשנים האחרונות הופקו מספר פסטיבלים גדולים ע"י החברה בירושלים, תל אביב, קיסריה ועוד. נתי נעים הוא מ"פ במילואים ונמצא בצו 8 מאותה שבת השחורה, אך החל מינואר 2024 חוזר לשקם את העסק שהיה ללא פעילות כ-3 חודשים.

חשוב:
התאמנו את האווירה  ביריד למצב, ראשית זהו לא פסטיבל אלא יריד, לא יהיו ריקודים ו-  DJ אלא רק מוזיקת רקע, המחיר הוזל ב-20% ויש תמיכה לכלל היקבים מקו העימות.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן