הגודל כן קובע: סריג אוברסייז פריט חובה בארון הבגדים שלך

אין זה מפתיע שסריגי אוברסייז, מהרגע שנכנסו לחיינו, הפכו לפריט חובה כמעט בכל ארון של אישה. למרות אהבתנו לפריטים מחויטים, הנוחות שהאוברסייז הביא עימו כבשה אותנו, והוא מועדף אצל כל חובבת אופנה. הכתבה הזו מוקדשת למה שהכי נוח וחם, כלומר – לסוודרים אוברסייז, שגם השנה מצאו מקום של כבוד בארון הבגדים שלנו.

למרות התפיסה המוטעית שסוודר אוברסייז הוא למעשה פריט לבוש המוגדל במספר מידות מעל המידה הרגילה, יש להדגיש שמדובר בתפיסה שגויה. בפועל, 'אוברסייז' מתייחס לגזרה ייחודית בעולם האופנה, המתוכננת ומיוצרת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומותאמת. תהליך זה מבטיח שמירה על פרופורציות מדויקות ומעניק לבגד מראה מרשים ואלגנטי. במהלך תפירתו של בגד מסוג זה, מורחבים בקפידה חלקים כגון הכתפיים, השרוולים, החלק האחורי, החגורה והצווארון, תוך שמירה על פרמטרים מדויקים. כתוצאה מכך, הבגד מתקבל נפוח ומרווח, מצד אחד לא מחטב את הגוף, ונראה גדול יותר במידה או שתיים, אך במקביל מחמיא ומתאים באופן מושלם למיתרי הגוף, וכך נוצר אפקט של נפח מודע ומעוצב, במקום תחושה של "אופס טעיתי במידה".

גזרת אוברסייז לא מסתירה נפחים מיותרים, אלא להפך. גזרות אוברסייז מומלצות לנשים רזות וגבוהות. נשים נמוכות, הרוצות ללבוש אוברסייז, חייבות לשלב את הבגד עם עקבים גבוהים, חצאיות צמודות או מכנסי סקיני.
מומחי אופנה רבים סבורים שנשים ממידה 42 ומעלה צריכות להימנע מאוברסייז, במיוחד אם הן גם נמוכות. גם נשים עם חזה גדול צריכות לשקול בזהירות את בחירת הסוודר האוברסייז, שכן גזרה רחבה עלולה להוסיף נפח באזור החזה וליצור מראה לא מאוזן. במקרה זה, יש לבחור בסוודר שלא מוסיף נפח מיותר ומחמיא לצורת הגוף.

אך דעת המומחים אינה חד-משמעית, והדיון לגבי מי מתאים או לא מתאים ללבוש אוברסייז מעורר וויכוחים רבים. אותם מומחים טרם הגיעו לתשובה חד-משמעית בנוגע לאוברסייז.
אז אם אתן מתלבטות, התשובה הכי פשוטה היא לפנות למומחה ולהתייעץ. נכון שסטייליסט איכותי עולה כסף, אך לעתים היעוץ יכול לחסוך קנייה מיותרת.

See Also

הסריג האוברסייז, נחשב לפריט אופנתי ומולטי פונקציונלי, מציע אפשרויות רבות ליצירת מראה עכשווי ואלגנטי, המתאים גם לסביבת העבודה וגם לאירועים מיוחדים.
הוא מתאים בצורה מושלמת לשילוב עם חצאיות פליסה, ג'ינסים במגוון גזרות (מגזרת סקיני ועד גזרת בויפרנד) , ואף מעל שמלת מאקסי. הבחירה בלוק המתאים תלויה אך ורק בטעמכן ובסגנון האישי שלכן , כאשר האפשרויות הן רבות ומגוונות.

אך בסופו של דבר, הבחירה בסריג אוברסייז צריכה להיות מושפעת מההעדפות האישיות והתחושה הכללית של נוחות וביטחון עצמי בלבוש.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן