פריצת דרך של L'OREAL PROFESSIONNEL

L'OREAL PROFESSIONNEL רושם פריצת דרך משמעותית ופטנט בתחום טיפוח השיער: 
משקעי מתכות בתוך סיבי השיער ומחוצה להם, גורמים לשבירת שיער ולתוצאות צבע והבהרה לא רצויות, כגון צבע כהה מדי, גוון כתמתם, ועוד.

METAL DETOX

סדרת טיפוח חדשנית, המנטרלת את השפעת
המתכות בשיער, מנקה אותן ומגנה בפני הצטברויות עתידיות – הודות לרכיב הגליקואמין, פיתוח של לוריאל פרופסיונל הרשום כפטנט.
התוצאות מיידיות ומרשימות: 87% פחות סיכון לשבירת שיער , תוצאת צבע אמינה ב-100% ושיער מלא ברק ובריא יותר למגע.

תגלית המהווה פריצת דרך: יש לנו מתכות בתוך ועל גבי סיבי השיער. אותן המתכות מגיעות אלינו מהמים אליהם אנחנו נחשפים בכל חפיפה וחפיפה, והצטברותן מזיקה לשיער, גורמות לשבירתו, ואף משפיעות לרעה על תוצאות של צבע או הבהרה: הן מביאות לגוון כתמתם אחרי הבהרות, לצבע המתקבל כהה מכפי שהתכוונו, ועוד. כתשובה לגילוי, ולאחר 7 שנות מחקר, חושף לוריאל פרופסיונל תשובה: רכיב חדש, גליקואמין, הרשום כפטנט. רכיב זה הוא היחיד שביכולתו לחדור לתוך סיב השיערה, ולנטרל את המתכות הנמצאות בתוכו. 

צילום יחצ

רמות המתכת בשיער משתנות על פי איכות המים במקום בו אנו חיים, ונקבוביות השיער. כאשר אנחנו חופפים את השיער במקלחת או במספרה, גם המים הנקיים ביותר יכולים להיות מלאים במתכת. הסיבה לכך, היא שהמים שוחקים את צינורות המתכת. חפיפה אחרי חפיפה, חלקיקי המתכת האלה מצטברים בתוך סיבי השיער. ככל שהסיב נקבובי יותר, הצטברות חלקיקי המתכת גבוהה יותר, מאחר שהסיב מתנהג כמו ספוג. הצטברות זו של מתכת אינה מהווה סיכון בריאותי, אולם, במהלך מריחת צבע, באליאז' (טכניקת הבהרה) והבהרה, במגע עם חומר הבהרה המכיל מי חמצן, המתכת, במיוחד נחושת, יכולה לגרום לשבירה של השיער ולתוצאת של צבע לא אמינה.

חדש: Metal Detox מטאל דיטוקס, סדרת טיפוח לשימוש בצמוד או לאחר תהליכי צבע והבהרה, המיודעת לניקוי וניטרול מתכות הנמצאות בשיער. הסדרה מכילה בלעדית את רכיב הגליקואמין, ולכן מונעת שבירת שיער ב-87%, וכן מדייקת ומשפרת את תוצאת הצבע המתקבלת, למראה שיער זוהר, בריא, חזק ומבריק. 

עוד אודות גליקואמין: מולקולה קטנה דייה כדי לחדור לתוך הסיב ולהתמקד במתכת שבתוכו. הרכיב מוגן ע"י 9 פטנטים, ומסוגל לספוח ולנטרל מתכת שנמצאת בתוך הסיב . 

Leïla Hercouet ליילה הרקווט עמיתת מחקר בכירה, במחלקת המחקר והחדשנות בלוריאל: " סדרת מטאל דיטוקס היא פריצת דרך ממשית והבטחה מקצועית עבור שירותי צבע, באליאז' והבהרה. שיתפנו פעולה עם אוניברסיטת יואנינה במשך 7 שנים מאחר שהם מומחים לביומימטיקה וטכניקות אנליטיות. הם פיתחו שיטות שאפשרו לנו לזהות את המנגנון האחראי על שבירת השיער במהלך שירותי צבע, באליאז' והבהרה: עודפי מתכת בתוך הסיב. מתוך הידע וההבנה האלה, הצלחנו לזהות פתרון פורץ דרך."

צילום יחצ

מטאל דיטוקס: טיפול בן 3 שלבים לנטרול מתכות על מנת להבטיח את הצלחת הצבע, באליאז' והבהרה. 
שלב 1: ספריי, טיפול מקדים (במספרה בלבד) Pre-Treatment – לפני מריחת צבע, באליאז' והבהרה. 
שלב 2: שמפו Metal Detox anti-metal cleansing cream  לניקוי יסודי של השיער ממתכות- מיד לאחר מריחת הצבע או ההבהרה.  
שלב 3: מסכת טיפוח והגנה Metal Detox protecting care  – למניעת חזרתם של חלקיקי מתכת חדשים.

See Also

סדרת הטיפוח מטאל דיטוקס כוללת  2 מוצרים מקצועיים לשימוש ביתי: 
שמפו – Metal Detox anti-metal cleansing cream לניקוי יסודי של השיער ממתכות. המרקם הצפוף שלו יוצר קצף עשיר אשר מקל על השימוש והשטיפה. הפורמולה שלו אינה מכילה סולפטים ומאפשרת ניקוי עדין של שיער צבוע, בעל גוונים או מובהר מעודפי מתכת. השמפו מנקה בעדינות את השיער ומותיר אותו רך ומוגן. 
מחיר מומלץ לצרכן:  85 ₪ , תכולה: 300 מ"ל. 
מסכה – מסכה הגנה Metal Detox protecting care  למניעת חזרתם של חלקיקי מתכת חדשים. קרם קליל המזין את סיבי השיער לעומקם. מסכה זו מפחיתה את רמות הנקבוביות בשיער שעבר טיפול במספרה, ומגנה עליו טוב יותר מפני משקעים חדשים של חלקיקי מתכת תוך שמירה על חיוניות הצבע.  
מחיר מומלץ לצרכן: 209 ₪ , תכולה: 500 מ"ל. 

התוצאות:
הבדיקה של המדענים ו-3 מעצבי שיער בינלאומיים הובילה ל-102 בדיקות אינסטרומנטליות ויותר מ-1000 בדיקות על שיער אמיתי.
התוצאות מרשימות, עם 87% פחות סיכון לשבירה, תוצאת צבע אמינה ב-100% ללא השפעה על ההבהרה, וספיגת צבע אופטימלית. נמצא כי הפורמולה מעניקה תוצאת צבע עמידה יותר, שיער מלא ברק ובריא יותר, מאחר שהיא חודרת לתוך הסיב השיערה ומגנה עליה.

ניתן להשיג במספרות מורשות לוריאל פרופסיונל ברחבי הארץ ובייעוץ עם מעצב השיער

לחיפוש המספרה הקרובהhttps://www.hellobeauty.co.il/haircutters-search

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן