בחורף…זו רק אני והסרום שלי

Kiehl’s מותג הטיפוח הניו-יורקי מעניק טיפים ועצות לשימוש בסרום וחשיבותו לעור הפנים בעונת החורף.

באדיבות: חנית נצר מנהלת הדרכה של מותג הטיפוח הניו-יורקי קיל'ס.

הסרום הוא אחד התכשירים החשובים ביותר בגזרת ושגרת הטיפוח, מכיל ריכוז גבוה ביותר של חומרים חיוניים, פעילים, חודר עמוק יותר לעור הפנים ומומלץ לשימוש בכל גיל.

סרום, מיועד לשימוש יומיומי לפני קרם הלחות ו/או קרם הלילה. תפקידו של הסרום, לתת לעור הפנים הזנה אינטנסיבית. הסרום בנוי ממולקולות קטנות ביותר ונספג במהירות בעור.

גם כשמשתמשים בקרם לחות, אי אפשר לוותר על הסרום !  שכן, הוא מסייע להתחדשות מראה העור, מועשר בתערובת רכיבים מזינים יקרי ערך, המסייעים בחדירת הלחות עמוק יותר פנימה ובשיקום ומיצוק העור. 
מהשימוש הראשון, העור יראה באופן מיידי קורן יותר, רווי יותר מואר וגמיש יותר. 

מותג הטיפוח קילס צילום יחצ

הסרום נכנס לעולם הקוסמטיקה לפני כ-25 שנה והפך לשחקן מרכזי בתעשייה. כמו הרבה תכשירים אחרים – (מים קוסמטיים למשל), הוא הגיע אלינו מאסיה ומאז השקתו פותחו סרומים מתקדמים המותאמים לכל הגילאים, לסוגי עור שונים, לנשים וגברים, לעונות השנה המתחלפות והנותנים מענה לצרכים מגוונים. הבסיס המשותף לכל הסרומים = רכיבים בעלי מולקולות קטנות במיוחד המוטמעים בתוך פורמולה נוזלית או ג'ל.

חשוב לציין שהסרום ייושם כשכבה ראשונה על עור נקי ומעליו יונחו קרם יום או קרם לילה. ככלל, תפקידו של הסרום – בשמירת  לחות  העור כלומר – התכשיר מסוגל לסייע במניעת בריחת לחות ומים מהתאים  והחדרה אולטימטיבית של  קרם הלחות /הלילה .

הסרום מהווה בסיס טוב לספיגת קרם הלחות/ לילה הנמרח מעליו, שכן הוא אוגר את הלחות לשכבות העמוקות יותר של העור, מספק לעור הזנה מרוכזת והשימוש בו עשוי לעכב תהליכי הזדקנות בעור, לדחות הופעת קמטוטים ולבצע הבהרה של כתמי גיל או שמש. 

על אף שנראה לנו שלכאורה בחורף לעומת הקיץ, יש פחות זליגה החוצה של  לחות מהעור, הרי שזה מצג שווא והעור סובל מאיבוד לחות גם בתקופת החורף, בשל הנטייה להשתמש בחימום (מזגן, תנור וכו').

מהיכן מגיע השם "סרום"?  מגיע מעולם הרפואה, או ליתר דיוק מגוף האדם, (תמיסה מרוכזת המופקת מהדם). תפקיד הסרום בדם הוא לסייע בתהליכי הזנת תאי הגוף ולאפשר פינוי עודפי פסולת ועל ידי כך – מעבר תקין של מרכיבי דם אחרים לכל מערכות הגוף. 

למעשה, ניתן לדמות את הסרום הקוסמטי למעין מולטי-ויטמין מרוכז, החיוני לשגרת הטיפוח היומיומית שלנו. בעבר, חשבו שהתכשיר יעיל ומומלץ לנשים בגילאי 30 וצפונה. היום בעידן החיים המודרני והתובעני, ההמלצה לשימוש היא החל מגילאי 20 – לחיזוק מחסום העור ומניעת הזדקנות.

מותג הטיפוח קילס סרום רב עוצמה לעיניים המלשב ויטמין סי המחיר 209 שח צילום חול

מותג הטיפוח קיל'ס מציע, מגוון רחב של סוגי סרום, התאימים ביותר לעונת החורף:

See Also

סרום הבהרה – תפקידו לתקן ולהגן. הוא מיועד לטיפול בכתמי פיגמנטציה וגוון עור שאינו אחיד. בד"כ הוא מורכב מוויטמינים, שהם החומר המגן, וחומצות מסוגים שונים (למשל חומצת פירות) שמטרתן פירוק ריכוז תאי המלנין וחסימת יכולת ההצטופפות של תאים חדשים. 

סרום ויטמין C- לפנים –  מכיל ריכוז גבוה (12.5%)של ויטמין C וחומצה הילארונית מפורקת. מדובר בסרום אנטי-אייג'ינג עוצמתי שהוכח מחקרית כמסייע למראה עור קורן ואחיד, ולהפחתת מראה הקמטים והקמטוטים. 

סרום ויטמין C- לעיניים –  מכיל ריכוז גבוה (10%) ויטמין  C וחומצה הילארונית מפורקת. להפחתת הקמטוטים והעיגולים הכהים, לקבלת מראה חלק ובהיר יותר – תוך שבוע אחד בלבד!

 סרום רטינול – המשמש להבהרה ולתיקון מסיבי של העור מפגמים דוגמת פוסט אקנה ונגעים. עונת החורף היא העונה המומלצת ביותר להתחיל להשתמש בסרום רטינול.

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק , האינסטגרם ובסניפי הרשת: https://www.instagram.com/kiehlsisrael/
https://www.facebook.com/KiehlsIsrael/?ref=br_rs
חנויות Kiehl's: קניון רמת אביב תל אביב, קומה 2 / טלפון: 03-6053677דיזינגוף סנטר תל אביב, קומת כניסה / טלפון:  03-5221417TLV FASHION MALL בקומת 1- / טלפון: 03-7397377עופר גרנד קניון חיפה קומה 2 / טלפון: 04-8122400קניון מלחה ירושלים קומה 1 / טלפון: 02-9412074

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן