מי ששולט בניחוח שולט בנפש האדם.

אחד הדברים המעצבנים ביותר בקיץ זו עננה גרעינית של בושם מאנשים סביבנו.
אולי מתוך פחד של ריח גוף לא נעים או חוסר התחשבות באחר, אנשים רבים נוטים "להתקלח" בבושם בקיץ. דווקא בימים החמים שימוש בבושם צריך להיות מתון.
ניחוח הבושם מושפע גם מהחום הכבד, קרני שמש וזיעה כמובן ולכן ריכזנו עבורכם טיפים יעילים לשימוש נכון בבשמים בקיץ.

בקיץ לא מומלץ להתיז את הבושם ישירות על הגוף, מומלץ ליצור ענן בושם בסמוך לגוף ולהיכנס לתוכו.

בושם רפליקה של בית מזון מרז'יאלה – Beach Walk מסדרת רפליקה של מזון מרז'יאלה טיול לאורך חוף הים. רגליים שוקעות בתוך החול. גלים שוטפים את העור. השמש בשיאה שולחת את קרניה אל החוף. Beach Walk מעלה את הזיכרון של יום קיצי, וחושף טיפ-טיפה של עצב. ברגמוט רענן, רסיסי מי ים, למון ופינק פפר, מתמזגים יחד עם . פרחי אילנג אילנג קורנים וחושניים מאירים את הריחות הממכרים של חלב קוקוס, מוּשק ועוקץ העקרב. "ברגע שהתאחדו, שלושת התווים הללו יוצרים אקורד עם רכות כמעט אימהית", מחיר 99$- להשיג בג'יימס ריצרדסון דיוטי פרי .

מומלץ להתיז בושם ישירות על הלבוש, בושם איכותי לא ישאיר כתם על הבגד, הניחוח ישאר לאורך זמן (לא מתאים לבשמים על בסיס שמן)

Born in Rome CORAL FANTASY מבית ולנטינו- בשמים  לאישה  של ולנטינו- בית ולנטינו מזמין אתכם לשקיעה חדשה ברומא, כשאור האלמוגים מציף את קו הרקיע, כשהעיר נשטפת כולה באורות בגווני זהב קורל רומנטיים, זה הזמן למימוש הפנטזיות. הבושם מאופיין בניחוח פירותי עצי אוריינטלי.
תווים עליונים: קיווי עסיסי ומרענן, תמציות כתומות
תווי לב: לבנדין עשב תיבול ארומטי, פוגש תווי קמפור, בורבון גרניום ממדגסקר, פצ'ולי, ווטיבר
תו בסיס: זרעי מאסק המביאים חום ורכות  לניחוח, בשילוב עם אקורד מאסק עצי.
מחיר בושם לאשה 127$ ל 100M- / בושם לגבר 93$ ל 100M-
להשיג בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון

בשמים על בסיס שמן מומלץ להתיז על קצוות השיער, רוח קלה בשיער וישתחרר ניחוח קל של הבושם. בימים ממש חמים מומלץ לשים טיפות בודדות.

Malibu Simone Andreoli
הבושם אשר אורז בבקבוק את האווירה של מסיבה בשקיעה מול חופי מאליבו, בשיר הלל לקיץ ולצבעיו. מציג תווים המשחזרים ניחוח דאקירי, ליים, רום וקוקוס מעודן. התווים העליונים הם ליים ואקורד ירוק, תווי האמצע הם נקטר קוקוס וסוכר, תווי הבסיס הם רום ואלגום.
מחיר -599 שח' ל-100 ml
להשיג בלעדית באתר היבואן האשמי אסנס פרפיום
www.essenceboutique.co.il

אם אתם אוהבים ניחוחות כבדים (או כפי שנהוג להגיד ניחוחות חורף), תמשיכו להשתמש בהם, רק בצורה מדודה יותר. מומחי בשמים רבים יסכימו שאין חלוקה לניחוחות קיץ או חורף.

Boadicea the Victorious Royal Collection
לכבוד יובל הפלטינה של המלכה אליזבת השנייה, שיציין 70 שנה למלכותה וייחגג במהלך חודש יוני, מותג הבשמים היוקרתי,Boadicea the Victorious, מציג מהדורה חגיגית ומיוחדת של שלושת בשמי המלוכה – "Your Majesty", ""Monarchy ו- "Jubilee"
מחיר החל מ 860 ש"ח
להשיג באתר "אסנס פרפיום" https://essenceboutique.co.il/

בקיץ מומלץ לשים בושם כמה פעמים ביום, באזור פרק כף היד. ניחוחות קיצים במזג אוויר חם אלולים להיעלם במהלך היום. בין 1 ל 2 התזות כמה פעמים ביום בהחלט ישיגו את המטרה.

Her BURBERRY Eau de Toilette
הבושם הוא הפרק האחרון של Burberry Her story, ומצטיין בניחוח פריחת אדמוניות, המשתלב עם תווי אגס ירוק רעננים, מחוזק עם ניחוחות יערה וורדים, ומרוכך על ידי תווי בסיס עציים.
העיצוב הרענן בירוק פיסטוק מביע את אופיו הספונטאני והתוסס של הבושם של הברברי.
BURBBERRY HER EAU DE TOILETTE
100 מ"ל מחיר 399 ₪ ,
ניתן להשיג ברשתות סופר פארם, אפריל, שביר לצרכן ו BE

"אישה ללא בושם היא אישה ללא עתיד." ~ קוקו שאנל

View Comments (0)

Leave a Reply