לשיער שלך מגיע יותר

Jan Moŕe ישראל גאה להשיק בארץ את מוצרי היוקרה, המביאים לפריצת דרך בתחום טיפוח ושיקום השיער. המותג מציע מגוון סדרות פרמיום חדשניות ואיכותיות, המיועדות הן לאנשי מקצוע ומספרות והן למשתמש הביתי.
מוצרי Jan Moŕe מכילים נוסחאות ייחודיות וחדשניות, המעניקות לשיער טיפוח מפנים השערה אל החוץ, שיקום, ריענון וברק יוצא דופן.

מותג Jan Moŕe שנוצר בהשראה צרפתית ומשלב טכנולוגיה ישראלית מהפכנית, שם לו לעצמו למטרה להוות את חוד החנית בתחום טיפוח השיער, לרתום את כוחו המופלא של הטבע, ולאסוף יחדיו חומרי גלם מופלאים כדי להשיג תוצאות מרשימות, גם בעולם הטיפוח הביתי.
מותג Jan Moŕe מציב סטנדרטים גבוהים של איכות והקפדה על כל פרט ופרט, וזאת מבלי להתפשר על פחות מהטוב ביותר שיש לעולם הטיפוח והיופי להציע.

סדרת הדגל של מותג Jan Moŕe היא סדרת מוצרי GOLD, הכוללת שמפו, מסכה ובושם ייחודי לשיער. ההשראה לסדרת GOLD הגיעה מאזור חבל בריטאני אשר בצרפת, הידוע בנהרותיו המכילים זהב ומהווים קרקע פורייה לכרייה. שם נולד הרעיון לקחת את הזהב, כמו גם חומרים אקסקלוסיביים אחרים, ולשלב אותם עם טכנולוגיה וכימיה מתקדמות בייצור מוצרי שיער, כדי להגיע לתוצאה המוצלחת ביותר ולסייע לשיער לזהור לאורך זמן.

מוצרי הסדרה מכילים חומצה היאלורונית, פורמולה חדשנית וייחודית ללא חומרים משמרים ופראבנים (מלחים), חומרי ריכוך ושיקום על בסיס חלבונים טבעיים וחלקיקי זהב מיקרוסקופים, אשר עוברים אל השיער בעת השימוש במוצר ומוסיפים לו זוהר ונצנוץ ייחודי. בנוסף, הפורמולה הייחודית, הנמצאת במוצרי הסדרה, מייצרת הקצפה מוגברת, לצד חסכון בכמות השימוש בשל המרקם הרך שנוצר. הסדרה מתאימה לכל סוגי השיער, ועובדת באופן פעיל לשקם ולחדש את מראה השיער, גם כאשר מדובר בשיער צבוע או פגום.

See Also

טווח מחירים: 139 ₪ – 449 ₪
להשיג באתר

https://www.jan-more.com/

כל מוצרי המותג משקפים ומבטאים את הערכים אשר מנחים אותו בכל שלב ושלב, החל מחוויית השירות הראשונית, דרך השימוש הממושך במוצרים ועד למראה האריזה והנוחות במוצרי החברה.
הערכים המובילים את המותג הם טיפוח השיער ברמה מרבית, דיוק במרכיבי הפורמולה כדי להבטיח סטנדרט איכות גבוה, חדשנות קוסמטית, שימוש בטכנולוגיות המהפכניות ביותר בעולם, הקפדה על איכות שאין שנייה לה שנועדה לייצר חווית שימוש ייחודית, וכמובן – אסתטיקה, יופי ופריצת דרך בתחום טיפוח השיער.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן