כל מה שצריך לדעת על טיפוח אנטי אייג'ינג טבעי ואורגני

חברת 'הרבה דרם', מהמובילות בתחום הטיפוח הטבעי והאורגני בישראל, השיקה לאחרונה סדרת מוצרי טיפוח אנטי אייג'ינג אורגנית המבוססת כולה על טהרת שמן החוחובה: The Organic Golden Jojoba (חוחובה זהב). 

שמן החוחובה, המופק מצמח פלא שהפך עם השנים לאחד הצמחים החשובים והבולטים ביותר בתעשיית הטיפוח העולמית,מסייע לשפר את מרקם העור, להפחית מראה קמטוטים ופגעי עור ומאפשר שמירה על עור גמיש ובמראה צעיר וחיוני. שמן החוחובה מכיל ריכוז גבוה במיוחד של ויטמין E שידוע כחומר "אוהב שמן" בעל פעילות נוגדת חמצון החזקה ביותר בטבע. השמן עשיר גם בתרכובות פנוליות ובפלבונואידים המעניקים לו יכולות נוגדות חמצון מעולות.

היעילות הגבוהה של קרם הלחות בסדרת חוחובה זהב מוכחת ונתמכת באמצעות מחקר קליני שבוצע באירופה על מנת להעריך את יעילותו לאחר 28 ימים של שימוש רצוף פעמיים ביום. במסגרת המחקר תועדה הפחתה במספר ובשטח הקמטים ושיפור ניכר במוצקות העור בקרב 100% מהמשתתפות. בנוסף, כל המשתתפות דיווחו בסוף תקופת המחקר שהקרם מפחית סימני הזדקנות, משפר את מרקם העור, משפר את מראה העור, שהעור מרגיש מוצק ורווי לחות ונראה מהודק וצעיר יותר.

See Also

צילום דרור עינב

 3  טיפים לשימוש נכון ויעיל בסדרת מוצרי חוחובה זהב למראה צעיר:  

  1. מומלץ למרוח פעם ביום, 3 טיפות שמן חוחובה זהב לאחר ניקוי הפנים, בתנועות מעגליות עד לספיגה מלאה של העור.
  2. פיזור קרם העיניים של חוחובה זהב, סביב העיניים באמצעות טפיחות קטנות ורכות על ידי האצבעות, יצמצם לאורך זמן את הקמטוטים סביב העיניים.  
  3. מריחת קרם פנים (מעורבב עם מעט שמן חוחובה במידת הצורך) בבוקר ובלילה על כל אזור הפנים והצוואר, תגן על העור במהלך היום ותשפר את מראה העור במהלך מנוחת הלילה. 
View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן