גוועלד: הנפח חוזר ובענק!

טרנד השיער משנות ה – 80 חוזר ובגדול !
הרמתם גבה? תאמינו גם אנחנו!
אך לאחרונה, עם הופעתם של מספר סלבריטאים עם שיער המעיד על השראה משנות ה-80', נראה כי הטרנד חוזר אלינו במלוא הכוח.

השיער מאותה תקופה מאופיין בנפח גדול. השימוש בספריי לשיער היה נפוץ, והוא הפך את השיער לקשה וקריספי. תלתלים קבועים, מולטים ותספורות אחרות שהיו פופולריות בעשור ההוא, חוזרות להיות חלק מהמיינסטרים.

מיילי סיירוס, למשל, הפתיעה בטקס הגראמי עם תספורת עם נפח מוגזם.
באירוע בלונדון, בילי פייפר הופיעה עם תספורת מולט. וכן, פלורנס פיו בחרה במולט דוקרני עם הרבה נפח בשורשים באירוע בלונדון לקידום הסרט ל"Dune: Part Two". בלייק לייבלי, מצדה, הצטרפה לטרנד עם תלתלי דיסקו בסופר בול, בגרסה מודרנית לתלתלים המסורקים החוצה שהיו כה נפוצים בעשור.

העניין המחודש בשנות ה-80' נראה כמו מרד נגד הגישה המלוטשת והנקייה לשיער ואיפור שהייתה נהוגה עד כה. הטרנד הנוכחי מציע גישה חדשה, עם גימור רך ונוח, תוך שמירה על התאמה לצורת הפנים.

See Also

הדגש על התאמת התספורת לצורת הפנים הוא מרכזי, כאשר המטרה היא להחמיא לתכונות הפנים ולא להתנגש בהן. זהו חלק מהגישה המודרנית לטרנד של שנות ה-80', המבקש להציע אלטרנטיבה למי שמעוניין לנסות משהו שונה ומרענן.

בסופו של דבר, החזרה לשנות ה-80' בעולם השיער מביאה איתה נפח, סגנון והרבה כיף. זהו זמן מעולה לחקור ולהתנסות במראות חדשים. האם אתם מוכנים לקבל את האתגר ולהוסיף קצת נוסטלגיה למראה שלכם?

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן