בוטוקס? לא מה שחשבתם! שלושה שימושים מפתיעים להזרקת בוטוקס

לשימוש בחומרי בוטוליניום טוקסין, חומר הזרקה אשר לאחר תהליך "עיבוד" מבוקר ובטוח, הגורם להחלשת השרירים אשר יוצרים את הקמט, עם התכווצותם – יש שלל רחב של פתרונות. עצם פעולת החלשת השריר היא אמנם זמנית, ועל כן יש לחזור על הפעולה מדי כמה חודשים – אך הפעולה הזו היא מענה כפתרונות רפואיים והן כפתרונות אסתטיים.  

"לצד כל הפתרונות המוכרים שהרעלן הזה מעניק באזורי השליש העליון של הפנים" , טוען ד"ר אברי רווה מומחה לכירורגיה פלסטית, "ישנם גם טיפולים פחות פופולאריים, שאולי אינם מוכרים דיים, אך מאוד מבוקשים בקרב מרפאות האסתטיקה. הרי האזורים הפופולריים ביותר להזרקת בוטוקס הם בעיקר באזור המצח וסביב העיניים, יחד עם זאת הולך ועולה השימוש בבוטוקס גם למטרות הבאות" : 

  1. הרפיית סנטר פעיל- מטרת הטיפול באזור זה, היא למנוע פעילות שרירים קטנים הנראים לעין בזמן שאנו מדברים והסנטר זז. המראה לא בהכרח אסתטי ויש כאלה שנראות תזוזת הסנטר והעוויתות בו ממש מסיתה את הקשב למה שאותו אדם אומר כי מרכז תשומת הלב הופך הסנטר. באמצעות הרפיית השרירים בזריקת בוטוליניום טוקסין אחת, הסנטר נשאר רפוי כלומר ישר ללא עוויתות של השרירונים הקטנים וכך הוא נותר חלק בזמן הדיבור. 
  2. הרפיית חיוך יתר – טיפול הגאמי סמייל – Gummy smile הוא חיוך שחושף יותר מדי חניכיים, מקרה שקורה כשהשפה העליונה דקיקה יותר או שאין מספיק משחק של עור באזור העליון של השפה. במרבית המקרים, המצב גורם לחוסר נוחות לחייך, לעתים זה אף משליך ומשפיע על תחושת הביטחון הכללית. הטיפול בבוטוקס יוצר מצב בו מוגבלת תנופת החיוך, באופן כזה שהשפה העליונה לא תתרומם יתר על המידה, ותצליח לכסות את החניכיים.  הטיפול קל ואורך מספר דקות, לאחריו ניתן לשוב לשגרת היום. 
  3. טיפול הבאני (ארנב) – טיפול הבאני, גם הוא הזרקת בוטלוניום טוקסין באזור שכמעט ולא רואים – בין העיניים באזור האף העליון.  על מנת לדמיין זאת, יש לכווץ את האף ולחשוף את שיני הבאני ולפתע קמט נוצר בחלק העליון של האף, בין העיניים – הוא הקמט לטפל בו . מתי הוא נראה לעיני כל ? כאשר נוצר סנוור מהשמש לדוגמא, או כאשר עושים הבעת פנים של דחיה/ הגעלות וגם בזמני כעס. אך עם השנים הקמט נשאר שם במידה ואינו מטופל באמצעות פעולה של רפיון שריר עם הזרקת בוטוליניום טוקסין ועל כן , ישנם לא מעט המוצאים את הטיפול הזה מתקן ומשפר את המראה, אך ללא כל זכר ורמז לטיפול אסתטי ואף חוזרים לעשות אותו מדי כמה חודשים עד שנה.

לתאום פגישת ייעוץ: מרפאת ד"ר רווה- רח' התש"ח 2 כיכר המדינה- ת"א. 

אתר:  http://drraveh.com/   טלפון : 054-4844833

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן