דירה ממש מגניבה בתל אביב

במלאכת חיפוש כותרת לכתבה, התלבטנו ארוכות, הראנו תמונות לכל עובדי המערכת וכולם פה אחד אמרו איזו דירה מגניבה. וכך ההחלטה התקבלה.
קבלו דירה ממש מגניבה בתל אביב.

צילום: אורן עמוס

רוני שני פלדשטיין, בעלת תואר בעיצוב פנים B.DESIGN
נושמת, חושבת וחולמת עיצוב ,עוסקת בתחום משנת 2007.

התפישה העיצובית שלה מתמקדת בחיבור בין חללים לאנשים, תוך שימת דגש על פונקציונליות, יחודיות, אותנטיות ואסתטיקה. מבחינתה עיצוב פנים זה לא רק מקצוע, אלא דרך חיים.

לדבריה: "אני מאמינה בעיצוב טוטאלי משלב התכנון הראשוני ועד לפרטים הקטנים ביותר, תוך יצירת מיקומים ברורים לכל פריט, בדרך המבטיחה שהחלל המעוצב ייראה במיטבו בכל עת, לאורך שנים. אני מייחסת חשיבות רבה גם להתפתחויות בתחום העיצוב ומקפידה להתעדכן במגמות, חומרים  טכנולוגיות חדשניות, המרחיבים את מנעד האפשרויות העיצוביות.
הלקוחות שלי תמיד במרכז – לקוחותיי, האמורים לחיות, לעבוד וליהנות מהחללים שאני מעצבת הם תמיד שותפים מלאים לתהליך. הדיאלוג עמם ומעורבותם מבטיחים יצירת סביבה מעוצבת ונעימה המותאמת להם אישית ומבטאת היטב את הצרכים, האופי והרצונות שלהם"

See Also

ביקשנו מרוני להציג אחד הפרוייקטים שלה והיא בחרה בדירה אקלקטית ברחוב החשמל, תל אביב.
לדבריה בעבר היתה דירה שותפים מעופשת והיה צורך ממש לגלח את הדירה. הראיון היה לא להשאיר שום זכר למה שהיה קודם, ורק אחרי עבודות גילוח וניקיון, הצלחנו ליצור את החלל שגם השתתף באירוע של עיריית תל אביב "בתים מבפנים"
בעלים של הדירה קיבלו דירה חלומית, מגניבה ומיוחדת שלגמרי מייצגת אותם.

משרדה של רוני מציע מגוון רחב של שירותי הכוללים בין היתר: עיצוב פנים, תכנון דירות מקבלן, הום סטיילינג, יום קניות ממוקד, פגישות יעוץ ועוד.
רוני שני פלדשטיין
https://ronishani.co.il/

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן