איזבל מאראנט נכנסת לעולם המשקפיים ועושה השקה ראשונה בישראל!

קבוצת אירוקה, המתמחה בייבוא ושיווק משקפי שמש וראייה קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק  קולקציית המשקפיים של המעצבת הצרפתיה איזבל מאראנט, בעלת מותג היוקרה הקרוי על שמה. 

קולקציית המשקפיים של איזבל מאראנט הושקה בעולם בסוף 2021 ותושק לראשונה בישראל במאי 2022 ע"י אירוקה. ההשקה בישראל תכלול את סניפים רשת אירוקה, חנות הדיוטי פרי ואתר האינטרנט של החברה. 

בית האופנה הפריזאי הידוע של המעצבת איזבל מאראנט הוא חלק מג'אנר מותגי יוקרה צעירים שמקדמים אופנת לבישה יומיומית יוקרתית ואייקונית לצד אג'נדות חברתיות עדכניות. הקו של איזבל מאראנט מתאפיין בעיצוב פריזאי בלתי מתאמץ המשלב מינימליזם לצד רומנטיות בוהמיינית ופונה לנשים בגילאי 25-55, מובילות דעה, אוהבות אופנה ובעלות סטייל אישי מוגדר ואותנטי. 

קולקציית המשקפיים הראשונה של המותג הצרפתי, מבטאת באופן מושלם את האמירה העיצובית של איזבל מאראנט – אמירה שמשלבת תחכום ואותנטיות, שמחת חיים ורוגע. הקולקציה מורכבת מדגמי MUST HAVE  קלאסיים עם טוויסט לצד "פיסים" חדשניים וייחודיים – כולם חובה ארון של כל פאשניסטה. 

איזבל מאראנט מעצבת העל מסרה בהשקה העולמית של הקולקציה: "האנשים שאני מעצבת עבורם אינם קורבנות אופנה. הם אוהבים דברים יפים. אני רוצה שהם יקנו את הבגדים שלי ותהיה להם תחושה שהם מאז ומעולם היו שלהם".

לדברי לי אפיק מנכ"ל אירוקה: "קיבלנו את הבשורה על השקת קו המשקפיים של איזבל מאראנט  בהתרגשות. אנחנו יודעים עד כמה המותג חזק בישראל ורבות מהלקוחות שלנו כבר מצפות לו. אירוקה מובילה את תחום משקפי השמש בישראל שנים רבות, מדי שנה אנחנו משיקים מותגים חדשים וחושפים את הקהל שלנו לחידושים האחרונים בעולם. אנחנו גאים שנבחרנו להשיק את המותג אצלנו ורואים בו בשורה של ממש לכל חובבת אופנה". 

See Also

רשת חנויות ERROCA המובילה את תחום משקפי השמש האופנתיים בישראל, מונה כ-60 סניפים ברחבי הארץ ובדיוטי פרי. 

מחירי המותג בישראל  החל מ – 1099  ₪ 

להשיג ברשת אירוקה ברחבי הארץ 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן