יוצאים מהקופסה – שנקר בשבוע האופנה 2022

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, בהובלת אילן בז׳ה, היא אחת המחלקות המוערכות בעולם האופנה. בשנת 2021 נבחרה המחלקה לאחת מעשרת המחלקות המובילות בעולם על פי מגזין Forbes הבינלאומי. בשל היותה פורצת דרך ומעצבת את עתיד האופנה על ידי תוכנית לימודים ייחודית, המשלבת שימור מסורות קראפט והיסטוריה, לצד תכנים טכנולוגיים חדשניים, שיטות היברידיות ללימודי עיצוב, ערכי קיימות ושיתופי פעולה יוצאי דופן עם תעשיית האופנה המקומית והבינלאומית.

מעצב אופנה, כמו בכל תחום אחר ואולי אף יותר, חייב להיות בן-זמנו, יצירתי ופרגמטי, סקרן ואנליטי, חשוף למורשת התרבותית, מוביל ורגיש לכל השינויים וההתפתחויות סביבו. 
הלימודים במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר מעודדים ביטוי אישי, מקורי ויצירתי.
הסטודנטים נדרשים לשאול שאלות, לערער על מוסכמות ולעבור תהליכים מחקריים סדנאות מעשיות, רכישת כלים דיגיטליים, וירטואליים וטכנולוגיים. 

המחלקה היא חממה שבא הסטודנטים פועלים ללא הגבלה בנושאי זהות, מגדר, מגזר, צבע, דת, מידה או גיל  ומתבקשים למצוא את קולם בתוך המציאות המורכבת אליה הם גדלים וזאת בשאיפה לקיים מרחב פלורליסטי ללא גבולות הנותן דרור בכל התחומים של עולם האופנה.

תצוגת האופנה של המחלקה בשבוע האופנה קורנית תל אביב, חושפת את עבודותיהם של סטודנטים משנים ב׳,ג׳,ד׳ מכל קשת הקורסים הנמצאים במחלקה ומציגים את התעוזה והמקוריות הלא מרוסנת הפועמת בליבם של המעצבים הצעירים המלווים יד ביד צוות המרצים המוביל בתחומו.

See Also

הקורסים המשתתפים בשבוע האופנה: בגדי גברים, חולצה לבנה, ,Genderless ,מה אכפת לי, תרבויות עולם, מישהו לרוץ איתו, הלבשה תחתונה Old and Fashion סריגים, Ready to wear, תלבושות לבמה, מחויטים, מחויטות, בגדי עור, שמלה שחורה, כור היתוך, ההיסטוריה של המחר, Fashion Tech ,יוצא מן הכלל, על משמעות ואופנה, ג'ינס, F43D, איתחול אופנה ועוד.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן