ההפתעה של הלן הוד

רגב הוד מפתיע את רעייתו על הלן הוד על סט הצילומים 

למי שנתקל בחמישי האחרון בכוכבת הרשת הלן הוד מבצעת ברחובות תל-אביב פעילות ספורטיבית מאומצת, כנראה שעבר  במקרה ליד סט הצילומים לקמפיין הדיגיטלי שצילמה הוד, עבור האתר של בית האופנה GOLBARY, במסגרתו תחשוף לראשונה  את קטגוריית בגדי הספורט והפנאי של המותג. 

במהלך הצילומים, הפתיע אותה בעלה הזמר  רגב הוד  שהגיע לסט הצילומים  וסיפר שהוא מתרגש  מאוד שהלן קיבלה את הקמפיין הראשון שלה והוא תומך בהצלחתה ועומד מאחוריה. לדבריו: "הגיע הזמן שיראו מי הכוכבת האמיתית, ההצלחה שלה זאת ההצלחה שלי". 

צילום: חיים כהן

השניים סיפרו כי חוגגים בקרוב עשור לנישואים, המלווה בעזיבת העיר רחובות ומעבר לדירת גן חדשה שנרכשה בעיר הרצליה, ליד אמה של הלן. רגב מספר שהפרגון בחייהם הוא הדדי ומוסיף שהוא לא נמצא הרבה בבית בשל הופעותיו בארצות הברית, בבודפסט, הונגריה ומיאמי  ובימים אלה עובד על אלבום עשירי ועל שיר חדש שיצא אחרי החגים, בשיתוף פעולה עם יוצרים חדשים.   

See Also

הלן הצטלמה במהלך היום בחליפות ספורט וחליפות פנאי מחטבות אשר מתאימות למבני גוף שונים ושיתפה את אנשי הצוות בסט הצילומים כי היא נרגשת מהמעמד ויש לה פרפרים בבטן "אני מרגישה שאני עוברת לפרונט ולקידמה וזה התגשמות חלום עבורי". לדבריה:  "אני מאמצת לאחרונה  אורח חיים ספורטיבי הכולל אימוני יוגה, פילאטיס ותזונה נכונה, ועל כן קמפיין זה מתאים לי במיוחד!". 

הלן הוד (32), התגלתה לראשונה כבת זוגתו של הזמר רגב הוד ונחשפה בעונה השישית של תוכנית הריאליטי המירוץ למליון. אמא לשתי בנות אדל ואמה, בימים אלה עוסקת כיוצרת תוכן במדיה החברתית ונחשבת לכוכבת רשת מצליחה, בעלת K126 עוקבים באנסטגרם. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן