חוזרים לבית הספר עם הלן דורון

החברה הישראלית לחינוך דו-לשוני "הלן דורון", הפועלת בתחום החינוך לילדים ובני נוער מציעה לשנת לימודים תשפ"ב חוגים לשעות אחר הצהריים והערב. 

החוגים באנגלית פונים לילדים מגילאי שלושה חודשים ועד 18 שנים, המועברים בצורה חוויתית וכוללים שימוש בתנועה, שירים, משחקים והפעלות מהנות שתורמות לבניית הבטחון העצמי של הילדים לדיבור בשפה זרה. 

החוגים זמינים בלמעלה מ-100 נקודות לימוד בישראל מצפון ועד דרום, במסגרת קבוצות קטנות של עד 8 ילדים, המועברים ע"י מורים מוסמכים בשיטת הלן דורון.  

שיטת הלמידה של הלן דורון מבוססת על יכולת הלמידה הטבעית של הילדים לרכישת שפות חדשות ומועברת כשיעורי אנגלית חווייתיים, מרתקים, מלאים במוזיקה, במשחקים, בסיפורים  ובמגוון רחב של פעילויות פדגוגיות המתוכננות בקפידה עבור כל שכבת גיל. התוצאה? הילדים לומדים אנגלית בקלות ובאופן טבעי, בדיוק באותה הדרך בה הם לומדים את שפת האם שלהם.

תכנית החוגים הינה שנתית, כ- 36-40 מפגשים  ומועברת פעם עד פעמיים בשבוע, לפי שכבת גיל החל ממפגשים בשיתוף הורים לפעוטות  ועד להכנה לבגרויות לבני נוער.

חשיבות החוגים  מלבד רכישת השפה נוגעים גם בערכים של בין אדם לחברו, שמירה על איכות הסביבה, אהבה לבעלי חיים ושמירה על הטבע ונוגעים גם בנושאים עדכניים עבור בני הנוער הכוללים חוג  דיבייט חדש המשווק בימים אלו.

תכנית הלימודים של "הלן דורון" מאושרת ע"י משרד החינוך ללימוד בבתי ספר ופעילה בהצלחה כבר מס' שנים בערים ברחבי הארץ, הבולטת בהן היא עיריית רמת גן אשר פועלת בשיתוף פעולה מלא עם החברה ב- 14 בתי ספר בעיר.

See Also

עלות החוגים בהלן דורון:

חוג שנתי העורך כ 10 חודשים- 200 ₪-400 ₪ לחודש. 

בנוסף יש לרכוש חד פעמי ערכת לימוד הכוללת: תיק גב, חומרי לימוד לשנה וגישה מלאה לאפליקציות המשחקים והתכנים לתרגול ושמיעה יומיומית בבית בעלות כוללת של כ- 320 ₪.

חברת הלן דורון פועלת למעלה מ-37 שנה ומציעה בישראל למעלה מ- 20 סוגי קורסים שנתיים החל מגיל שלושה חודשים ועד גיל 18 שנים, התכנים שונים זה מזה ומותאמים לפי שכבות גיל. החברה פועלת ב- 40 מדינות ברחבי העולם ומונה כ- 250 אלף תלמידים בשנה.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן