ספיד דייטינג וירטואלי

Bumble, האפליקציה שבה האישה עושה את הצעד הראשון, משיקה חבילת פיצ'רים חדשים בישראל שנועדו להפוך את ההיכרויות לידידותיים ומהנים יותר.

הפיצ'ר החדש הראשון הוא Speed Dating, המחזיר את אירועי הספיד דייטינג המוכרים מהעבר לחוויית ההכרויות באפליקציה, המאפשר למשתמשות.ים להיכנס לשיחה ולתעדף אישיות על פני משיכה פיזית. הפיצ'ר החדש של Speed Dating מחייב את המשתמשות.ים להתחיל שיחות מבלי לראות תמונות של האדם האחר, עם תמונות פרופיל מוסתרות במשך שלוש דקות ראשונות של התכתבות. בתום הזמן, ישאלו האם ירצו להמשיך בשיחה ואם שניהם מסכימים, הצ'אט יפתח לצפייה, יוכלו להמשיך את השיחה והפרופילים יהיו זמינים לצפייה.

אילוסטרציה freepik

נעמי ווקלנד, סגנית נשיא Bumble אירופה: "הפיצ'ר החדש, Speed Dating יוצר ציפייה והתרגשות, ומאפשר למשתמשי Bumble לבנות קשרים המבוססים על אישיות ותחומי עניין, שהם אינדיקטורים נכונים הרבה יותר להתאמה מאשר מראה. Bumble ערכה מחקר בקרב משתמשי האפליקציה, וממצאיו מראים כי רוב האנשים בקהילת bumble בישראל (63%), העידו על עצמם שהם מתמקדים יותר בבגרות רגשית מאשר בדרישות פיזיות.

בכל יום חמישי בין השעות 19:00-20:00, קהילת Bumble בישראל, יוכלו להיכנס ל-Speed Dating כדי למצוא חיבור אותנטי, ולהנות מדרך חדשה להכרויות בשנת 2023. החוויה זמינה באפליקציה של Bumble בכל שבוע והמשתמשות.ים יוכלו להיכנס לצ'אט על ידי לחיצה על סמל שעון העצר בראש האפליקציה. האלגוריתם בוחר את הזוגות ב-Speed Dating לפי העדפות מיקום, גיל ומגדר.

Speed ​​Dating הוא חלק מחבילת פיצ'רים חדשים הכוללים גם את Compliments, המעניק לקהילת Bumble את ההזדמנות להחמיא ולהתחיל את השיחה בצורה חיובית. 

Compliments, הוא פיצ'ר שמאפשר להציג הודעה עם מחמאה לפני התאמה, המאפשר למשתמשות.ים לבלוט יותר לפני החיבור בצ׳אט. פרגון וטוב לב חשובים ב-Bumble ולכן אלה המשתמשים בפיצ׳ר ה-Compliments בעלי סבירות סטטיסטית גבוהה יותר להתאמה וסיכוי גבוה יותר לנהל דיאלוג איכותי.

אילוסטרציה freepik

נעמי ווקלנד, סגנית נשיא Bumble אירופה: "ב- Bumble אנו דוגלים בכוחם של חיוביות וטוב לב, וכאשר מחמאות (compliments) הן הבסיס לשיחה, הקרקע מוכנה לתחילת קשר בצורה הטובה ביותר. שליחת מחמאה ב-Bumble היא פשוטה כמו שליחת הודעה מפרגנת כאשר נתקלים בפרופיל של מישהו שאתם חולקים איתו עניין משותף, כגון טעם מוזיקה או סרט אהוב״.

See Also

הפיצ'ר האחרון הוא, Recommend to a Friend, המאפשר למשתמשי האפליקציה לעזור לחברים ליצור קשרים חדשים. אם למשל נתקלת בפרופיל ב-Bumble שלא מתאים לך, אבל אולי מתאים למישהו שאתם מכירים, כעת תוכלו לשתף ישירות קישור לפרופיל ה-Bumble שלו ולהכיר ביניהם.

נעמי ווקלנד, סגנית נשיא Bumble אירופה: ״כולנו מכירים את ההרגשה הזו כשאתם נתקלים בפרופיל שמתאים בדיוק לחבר/ה הקרוב שלכם. עכשיו אתם יכולים לעזור להם להכיר, על ידי שיתוף הפרופיל המושלם והמומלץ״.

ניתן להוריד את אפליקצית Bumble בחינם והיא זמינה ב-Apple App Store, בחנות Google Play ובאינטרנט.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן