לגמור בקול תרועה

המלצות לאורגזמה באדיבות טל גור סטארלט

השנה את הולכת להתפנק! את הולכת להשקיע בעצמך, להרשות לעצמך להנות מהגוף שלך במקסימום, להתענג. השנה את הולכת להפוך את עצמך לאישה מולטי אורגזמית.
את הולכת לאמץ חבר רוטט, או יונק, או איך שלא קוראים לזה היום והוא יעניק לך אורגזמות מטריפות חושים שיגרמו לחיוך תמידי להידבק לך לפנים, לעור שלך לזהור ולך, להיות רגועה ומאושרת.

אבל איך בוחרים? 

לקראת סוף 2022 נראה ששוק אביזרי המין גדל באופן אקסספוננציאלי והמגוון של הויברטורים שעומדים לרשותנו היום הוא בלתי נגמר. אז בחרנו עבורכן את הצעצועים הכי שווים שיש כדי שתוכלו להתחדש לקראת ראש השנה ולהבטיח לעצמכן שנה מלאת אורגזמות כרימון. שנתחיל?

The Clit Sucker
בשנים האחרונות נראה שכולן מחפשות רק אותו, הצעצוע עם הטכנולוגיה המופלאה של יניקת אוויר שמדמה גירוי דגדגני של מין אוראלי ומבטיח אורגזמות חזקות ומהירות. נו? איך קוראים לו? סטיספייר!
אז אכן לסטיספייר יש את הדגם הותיק, המוצלח והנמכר ביותר. סוס מנצח מה שנקרא – פרו 2.

צ. סטרלט


בביקורת נסיינית נכתב "המראה של ה"סטיספייר פרו 2" לא מרמז בשום צורה על הכוח האדיר שיש לו ועל היכולות החזקות שהצטייד בהן, יכולות אשר מאפשרות לו לשגר אותך לממד אחר. לא פחות. אני מדברת במונחים של ממדים כי את הפעם הראשונה שהתנסיתי בו ואת האורגזמה החזקה שחוויתי בעזרתו, אינני יכולה להשוות לשום דבר אחר מלבד שיגור של טיל או מטוס."  אנחנו לא מתווכחות איתה…

אבל סטיספייר ממציאה את עצמה כל פעם מחדש (למעשה אפילו כמה פעמים בשנה) ואחד הדגמים האחרונים שיצאו הוא גם שוס רציני, הרבה בזכות הידית המתחממת שלו. כן כן, אף פעם לא חשבנו שבויברטורים נשתמש במונח 2 ב-1 אבל זה בדיוק הרעיון שעומד מאחורי הדואל פלז'ר. בצד אחד גלי היניקה המפורסמים של סטיספייר ובשני מקצבי רטט עוצמתיים כך שלמעשה הוא מאפשר גם חדירה לאורך 12 ס"מ וגם את היניקה האהובה לגירוי דגדגני.
Needless to say more…

אבל אם את מחפשת את החדירה עם גירוי דגדגני בו זמנית – את תעופי על הסאן ריי.
הסאן ריי נראה קצת כמו סיגר אלגנטי אבל אל תתני למראה להטעות אותך, כי הייחודיות של הסאן ריי היא בגמישות. בעוד הגוף שלו חודר ורוטט ומענג את כל אזור הג'י (כן, זה אזור שלם ולא רק נקודה אבל על זה נדבר בפעם אחרת) את הקצה השני שלו, זה שיש לו פיה יניקה את יכולה לכוון ב-ד-י-ו-ק בצורה כזו שהוא יתלבש על הדגדגן ויעטוף אותו באופן מושלם.

The Rabbit
אז אם כבר הגענו לדבר על ויברטורים כפולים וארנבים זה זמן טוב להיזכר איפה הכל התחיל. באותו פרק בלתי נשכח ב"סקס והעיר הגדולה" שם ויברטור הארנב הפציע לראשונה בהופעת אורח וגרם לסמנתה ואח"כ גם לשרלוט לא לרצות בכלל לצאת מהבית. ובצדק.
אנחנו לגמרי נבין אותך אם גם את תרצי להישאר בבית עם ההוט לאבר של סטיספייר.
כנראה הויברטור החתיך ביותר שיצא לנו לראות אי פעם (וראינו, תאמינו לנו שראינו)
אבל הקטע שלו הוא שהוא לא סתם חודר ורוטט ומענג את אזור הג'י והדגדגן בו זמנית, אלא שהוא מתחמם ומגיע לטמפרטורת גוף כמעט כמו מאהב אמיתי.

See Also

אז אנחנו מודות שהתחרות בינו לבין טריסטה של סוואקום די קשה. כי הייחודיות שלה, שגרמה לנו לראות כוכבים כשנתקלנו בה לראשונה היא בגולה המסתובבת שנמצאת בקצה החודר שלה.
מבולבלות? גם אנחנו היינו, עד שקלטנו (וזה קרה תוך שניות) שהגולה המסתובבת הזו מדמה אצבע שמסתובבת ומענגת את נקודת הג'י ומאוחר יותר הבנו גם כמה כיף להשתמש בה על הדגדגן ולהרגיש כאילו זו לשון אמיתית שמטריפה אותנו.

אנחנו יכולות להמשיך לדבר ולכתוב על ויברטורים לנצח (היי, בעצם זה בדיוק מה שאנחנו עושות!) ובכל זאת במאמר הזה בחרנו להתמקד בחמישה צעצועים שהם מתנה בטוחה לעצמך או לחברה טובה, שיספקו לך את כל הצרכים של אורגזמה איכותית ומפנקת בלי הרבה התלבטויות.

שתהיה שנה מענגת ועתירת שיאים של ריגוש!

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן