אהבה מהשיר הראשון

חבילת הפרימיום החדשה באפליקציה משתמשת בטכנולוגית AI שמתבססת על העדפות והתאמות קודמות של משתמשים, האלגוריתם של האפליקציה לומד את התנהגות המשתמש לפי ההעדפות הקודמות שלו ומציג בכל יום הצעה ל4 פרופילים (best Bees) בעלי פוטנציאל הצלחה גבוה להיכרויות. Bumble גילתה שלנשים יש סיכוי גבוה פי 1.5 למצוא את הפרטנר שלהן לזוגיות כאשר הן משתמשות בפיצ'ר Best Bees"".

אילוסטרציה freepik

כחלק מההתמקדות המתמשכת במציאת התאמות מדויקות, Bumble הוציאה תכונה חדשה נוספת שמראה את תחומי העניין שחולקים שני משתמשים במשותף, תוספת זו נוצרה בהשראת התוצאות החיוביות של הפיצ'ר "אמנים מובילים", אשר מציג את חשבונות הSpotify של המשתמשים כדי להדגיש תחומי עניין מוזיקליים משותפים בפרופילים. נתוני האמנים המובילים הראו שלנשים יש סיכוי גבוה פי שניים להחליק ימינה בפרופיל שמדגיש אמנים משותפים בין חברי Bumble שמקשרים את חשבון Spotify שלהם לפרופיל שלהם.

וויטני וולף, מייסדת ומנכ"לית Bumble: "אנו יודעים שלכוונות ותאימות יש חשיבות עליונה לקהילה שלנו, ותכונות אלה מאפשרות למשתמשים לראות תחומי עניין משותפים ולהיות בעלי בסיס משותף מההתחלה".

Bumble משתמשת בכלי אבטחה טכנולוגיים כדי לזהות שפה שעלולה להיות רעילה ואם היא מזוהה, השולח יתבקש להסתכל שוב על ההודעה שלו ותינתן לו ההזדמנות לערוך אותה לפני השליחה. מדובר על תכונה חדשה בשם Review Before You Send  (סקירה לפני שליחת הודעה), למעשה מדובר על הנחיות לכתיבת הודעה ("מחמאה") שעוזרות ליצור חוויה טובה יותר באפליקציית ולהקל את התהליך. מנתוני הפיצ'ר התגלו תוצאות חיוביות בהפחתת שפה שעלולה להיות מזיקה או רעילה במחמאות, כאשר כמעט מחצית (46%) מהאנשים בחרו לערוך את ההודעה שלהם לאחר שקיבלו את ההודעה.

אילוסטרציה freepik

מוקדם יותר השנה, Bumble השיקה גם את הפיצ'ר Recommend to a Friend, תכונה המאפשרת לאנשים לשתף פרופיל עם חבר שיכול ליצור התאמה מושלמת. המלצה לחבר עוזרת להפוך את הקשרים שאנשים יוצרים ב-Bumble לרלוונטיים עוד יותר – התאמה שיזומה על ידי חבר תיחשב לבעלת אחוזי הצלחה גבוהים יותר.

וויטני וולף, מייסדת ומנכ"לית Bumble: "ב-Bumble, אנחנו כל הזמן מחדשים ומשפרים את חוויית המשתמשים שלנו. קהילת המשתמשים באפליקציה מבקשת הצעות מותאמות אישית, Best Bees מספקת התאמות לפרופילים מדויקים יותר ויותר ככל שהתוכנה לומדת את התנהגות המשתמשים".

See Also

בנוסף להצעות הפרימיום החדשות, חשוב להזכיר שמשתמשי הפריומיום ב Bumble נהנים כבר תקופה ארוכה מסדרת פיצ'רים שממשיכה להשתפר כל הזמן:

  • See everyone in your Beeline
  • Access to unlimited swipes
  • Rematch with expired connections
  • Put yourself in the Spotlight
  • Backtrack on accidental left swipes
  • Extend your matches by 24 hours
  • Use Incognito Mode for more privacy
  • Use five SuperSwipes per week
  • Swipe in other locations using Travel Mode
  • Focus on what you are looking for with Advanced Filter

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן