כבר לא משעמים – "אתגר אוגוסט" יוצא לדרך

רייזאפ, חברת הפינטק הישראלית ששמה לה ליעד לשפר את הרווחה האישית ואת התנהלותם הפיננסית של משתמשיה, משיקה את "אתגר אוגוסט" – מיזם ייחודי שמטרתו לעזור להורים ומשפחות לשרוד את ימי אוגוסט המאתגרים בתקציבים שפויים, אך מבלי לוותר על ההנאה והחוויות שבחופשת הקיץ. 

הפרויקט של רייזאפ מורכב ממספר ימי קונספט אקסקלוסיביים בנושאים שונים (למשל: "יום יוניקורן", "יום יפן", "יום תעופה", "יום יוטיוב", "יום גיבורי על" ועוד), הכוללים רעיונות לפעילויות ואטרקציות בנושא הנבחר, בתקציב של עד 30 ₪ בלבד. גם על ההורים המותשים חשבו ברייזאפ, וגיבשו עבורם מבחר מגוון ודינמי של הצעות לדייטים באותו התקציב. עוד ייהנו משתתפי ומשתתפות האתגר מטיפים יומיים לחיסכון חכם בימי הקיץ שנותרו עד לתחילת הלימודים, ומרוח גבית של קהילת רייזאפ הענפה, שמידי יום תתרום מניסיונה ומהידע שלה ותעניק מידע שימושי להורים בדרך להשגת היעד הנכסף – לשרוד את אוגוסט בכיף ועם מינימום הוצאות. 

אילוסטרציה freepik

אתגר אוגוסט מבוסס כולו על השילוב האופטימלי שבין הבינה המלאכותית לבינה האנושית. רייזאפ גייסה את יכולות הבינה המלאכותית הג'נרטיבית, ובאמצעות chatGPT בנתה את ימי הקונספט שהיא מציעה למשתמשים. בשלב השני, ימי הקונספט שהתקבלו נערכו ודויקו על ידי חברי הקהילה שנרתמו לסייע למען המטרה החשובה והפכו את ההרפתקאות לעשירות וחווייתיות יותר לכל המשפחה וגם להורים ולזוגות. 

אילוסטרציה freepik

כדי לסייע למשפחות לגבש רעיונות לפעילויות והרפתקאות מקוריות התואמות את העדפותיהן האישיות ויכולתן הפיננסית, רייזאפ החליטה להנגיש לציבור הרחב את הפתרון הטכנולוגי שבנתה לטובת האתגר. החברה השיקה בוט חכם מבוסס gpt4, שיוצר הרפתקה ביתית ופרסונלית שמותאמת לאופי הילדים ולתקציב שהוגדר מראש. המשתמשים ידרשו להזין את הנושא עבורו היו רוצים לקבל רעיונות לפעילויות (כמו למשל "גיבורי על"), את גילאי הילדים או הילדות עבורם הן מיועדות ואת התקציב היומי שברצונם להשקיע. בתום פעולה פשוטה זו, יקבלו המשתמשים לוואטסאפ או לתיבת המייל שלהם קובץ עם רעיונות שונים לפעילויות והדרכה כיצד ניתן להוציא אותם אל הפועל בצורה המיטבית והחסכונית ביותר.

כמי שפועלת לשנות את היחסים המורכבים שבין האדם לכסף, ובפרט במציאות הכלכלית המאתגרת של ימינו, רייזאפ שמה דגש מהותי על העול הפיננסי שמביא עמו חודש אוגוסט. בשנתיים האחרונות סייעה החברה למאות אלפי משפחות לשרוד את אוגוסט באמצעות פרוייקט קהילתי שיתופי שהציע מאות פעילויות איכותיות בתקציבים נמוכים. השנה, עם הזינוק ביוקר המחיה, שיעור האינפלציה שנכון ליוני עומד על 4.2% וסביבת הריבית הגואה, החברה החליטה להביא בשורה חדשה למשפחות ולשם כך גייסה את הכלים הטובים והמתקדמים ביותר שעומדים לרשותה – הן ברמה הטכנולוגית והן ברמה האנושית. 

See Also

אילוסטרציה freepik

יובל סמט, מנכ״ל וממייסדי רייזאפ: ״מאז ומתמיד אוגוסט הוא חודש מאתגר להורים שבינינו, והשנה – עם המחירים שעולים – הוא הפך מאתגר מאי פעם. כל הורה רוצה למלא את הקיץ של הילדים בחוויות, אבל קשה שלא להיכנס ללחץ מההשלכות של החופש על חשבון הבנק. ההוצאות המצטברות, העדר המסגרות והקושי במציאות תעסוקה איכותית לילדים – כל אלה מייצרים לחץ נפשי שלא מאפשר להיות בטוב עם כסף. כדי לאפשר לכל המשפחות בישראל לעבור את הקיץ בטוב, שילבנו בין הכוח הטכנולוגי של הבינה המלאכותית לבין חוכמת ההמונים של קהילת רייזאפ, ויצרנו את ״אתגר אוגוסט״. כל מה שצריך זה להחליט על תקציב הוצאה לאוגוסט, ואנחנו נעשה הכל כדי לעזור לך לעמוד בו: מבוט שיוצר הרפתקאות במיוחד עבור הילדים שלך, דרך שפע של הצעות לפעילויות שימלאו ימים שלמים בחוויות, לצד מאגר של אטרקציות משתלמות בכל רחבי הארץ בפחות מ-30 ש״ח, טיפים להתנהלות כלכלית נכונה ואפילו פינוקים להורים העייפים. משתתפי ומשתתפות האתגר יקבלו את כל הכלים לנצח את אוגוסט, בכל סכום ובלי להתפשר״.

אתגר רייזאפ ובוט הבינה המלאכותית ילוו את המשפחות למשך שלושת השבועות הבאים של אוגוסט ויהיו פתוחים לציבור הרחב ללא עלות; ניתן להצטרף לאתגר או להשתמש בבוט דרך עמוד האינסטגרם או האתר של החברה.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן