תה מנחה של וולדורף אסטוריה, נא לא לאחר!

מלון וולדורף אסטוריה פותח את החורף עם ארוחת התה מנחה המסורתית כמיטב המסורת הבריטית ועם כמה חידושים
ידוע כי תה המנחה הוא מנהג אנגלית מסורתי הנקרא Afternoon tea שלאורכו שותים תה, אוכלים כריכים ומקנחים בסקונס, מיני מאפה ושיחות חולין.

את המנהג הגתה אנה ראסל, הדוכסית של ברדפורד בשנת 1830 שהייתה גם הראשונה להפוך את תה של אחר הצהריים לאירוע חברתי שנועד להפיג את הרעב בין ארוחת הצהריים והערב וכבר משעות מוקדמות יותר, הזמינה את חבריה לביתה למנחת התה.
בוולדורף אסטוריה ירושלים אימצו את המנהג ופתחו את החורף בארוחת תה מנחה חגיגית WAJ Afternoon Tea כמיטב המסורת הבריטית ועם כמה חידושים.

צילום יח"צ וולדורף אסטוריה

ארוחת התה במלון וולדורף אסטוריה כוללת, כמובן וכיאה למלון היוקרתי, הגשה אלגנטית מרשימה בכלי פורצלן יוקרתיים מלווים בסכין חמאה, מזלג מנה אחרונה וכפית תה העשויים כסף, לצד מנות אנינות המוגשות כפינגר פוד.
לאורחים מוצע תפריט תה איכותי ומגוון

אבנר און, מנכל מלון וולדורף אסטוריה ציין כי: "מלון וולדורף אסטוריה ממשיך במסורת של שרות ואיכות מהטובות הקיימות בעולם ולכן שמחנו לאמץ מסורות נהדרות כמו ארוחת התה מנחה שאני עוד זוכר בימיי כמנהל מלון בלונדון כאשר מדי שבוע הייתי נהנה ממטעמי תה המנחה. אני שמח לאפשר לציבור הישראלי ליהנות מנפלאות המנהג האנגלי ברמה הגבוהה כפי שנהוג אצלינו ומזמין את כל תושבי המדינה ואורחיה להעלות בחורף לירושלים ולבלות אצלינו בשעת התה מנחה".

ארוחת התה מנחה מוגשת בימים א'-ה' בין השעות 15:30-18:30
מחיר ארוחת תה מנחה מסורתית: 350 ₪ לזוג.
יש להזמין מראש 24 שעות לפני המועד הרצוי
לפרטים והזמנות: טלפון: 02-5423333
יש להזמין מראש 24 שעות לפני המועד הרצוי

View Comments (0)

Leave a Reply