מסורת של עיצוב.

מורשת של 3 דורות מעטרת את קבוצת "האחים סיני"- המותג לעיצוב הבית שרבים מתושבי חיפה והקריות לדורותיהם יכירו ויהיה זה עבורם שם נרדף לאיכות.
רשת "האחים סיני" המציינת בימים אלה 55 שנים להיווסדה- משיקה גם סניף חדש ומוכיחה כי לערכים של מקצוענות, התמדה ויחסי אנוש אין התיישנות

ההיסטוריה המקצועית של שושלת האחים סיני החלה את דרכה עוד במאה ה-19 בתקופת שלטון אביו של השאה' הפרסי- סב המשפחה החזיק בבעלותו בית מלאכה לעיבוד וטווית חוטי משי בפרס, ב- 1958 המשפחה עלתה לארץ ובהמשך לפעילותו 4 בניו התמקמו בחיפה ושאפו להמשיך ולשתף פעולה בניהול העסק. הם היו מחלוצי תעשיית השטיחים בארץ.
במרוצת השנים קבוצת האחים סיני צברה מוניטין והתרחבה לכדי מרכז לעיצוב הבית המציע כיום לא רק יבוא ושיווק של מגוון שטיחים בעבודות יד מכל העולם, אלא גם טפטים, פרקטים מעץ טבעי ולמינציה, וילונות מעוצבים בהתאמה אישית, פתרונות הצללה מכל הסוגים, פריטי עיצוב משלימים לבית ועוד, הכול תחת קורת גג אחת.

צילום יח"צ


בימים אלה משיקה הרשת את הסניף החדש במתחם Red design וממשיכה להציע לקהל לקוחותיה שירות אדיב ומקצועי מן השורה הראשונה וכן עובדת עם מעצבים ואדריכלים על פרויקטים של עיצוב למגזר הפרטי והעסקי בכל רחבי הארץ.
זאת במחירים המשתלמים ביותר ללא פערי תיווך, באספקה מהירה עד בית הלקוח.
כמו כן הרשת ממשיכה ללוות את הלקוח גם לאחר הרכישה ומספקת אחריות מלאה למוצריה, התקנות הסחורה בבית הלקוח ואף שירות ניקוי וטיפול בכל סוגי השטיחים.
איתן סיני, ממנהלי הרשת, מקפיד להשתתף בתערוכות בחו"ל בתחום החיפויים פרקטים, שטיחים וטקסטיל לבית וממשיך את המורשת בגאון בהבאת כל החידושים האחרונים בענף העיצוב והלבשת הבית, בהתאם לטרנדים, האופנות המשתנות והביקוש בקרב הקהל
"יש לנו לקוחות שקנו אצלינו לפני עשרות שנים והיום הם מגיעים עם הילדים או הנכדים שלהם. היתרון שלנו הוא שאנו מייבאים את התוצרת שלנו בעצמינו, אנחנו יודעים איפה לקנות ולבחור את הסחורה הכי טובה. זו המומחיות וזו האהבה שלנו. אני מגשים את החזון בניהול העסקים מידי יום- להמשיך את המורשת של סבי"


האחים סיני
*מרקוני 8 בניין הצ'ק סנטר, צ'ק פוסט חיפה- סניף הדגל
*מתחםRed design  דרך חיפה 44 ק. אתא
אתר הבית http://www.sinaibros.com
פייסבוק https://www.facebook.com/sinaicarpets
טל' 8502502-04

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן