על חוט השערה: 4 תוספי תזונה שיעשו לשערכן טוב

בעידן שבו המראה החיצוני תופס חלק ניכר בחיינו, נשירת שיער הפכה לאחת הבעיות הנפוצות המעסיקה נשים ברחבי העולם. מחקרים רבים עוסקים בחקירת הגורמים המובילים לכך, ומציינים גורמים כמו שינויים הורמונליים, תזונה לא מאוזנת, לחץ נפשי, חשיפה לכימיקלים, תרופות ומחסור ניכר באבץ.
נשים רבות מדווחות שבמהלך חייהן חוו תופעה של נשירת השיער, גם בעת שמירה על אורח חיים בריא. הרדיפה אחרי השיער כמו בפרסומות, הביא לשפע של "תרופות פלא" ברשת.
אך למעשה, הדרך לטיפול ושיקום שיער הינו תהליך שלעתים מחייב ביקור אצל רופא עור, בדיקות דם רחבות ועוד.
נטורופתים מסבירים כי צריכת תוספי תזונה מתאימים, המספקים ויטמינים ומינרלים חיוניים, יכולה לסייע בשמירה על בריאות השיער ומניעת נשירה.
יותר מזה הם ממליצים, לא ליפול בפח ולקנות "תרופות פלא" שנותנים פתרון מייד, אלא לפנות לחברות מוכרות בעלות תוצאות מוכחות ובעלות רישיון מטעם משרד הבריאות בישראל.

הכנו עבורכן רשימה של תוספי תזונה מומלצים ומוכרים, ברשימה נמצאים תוספים שנוסו על ידי נסייניות המערכות והן הרגישו בשיפור מסוים הקשור לנושא נשירת השיער.

רוטס HR לאישה של אלטמן: תוסף ויטמינים ומינרלים המכיל 18 רכיבים חשובים לבריאות שורש השיערה, כולל ברזל, אבץ וביוטין. מיועד לשימוש קבוע על מנת לשפר את בריאות השיער ולטפל בנשירה.
כבר תקופה שבאלטמן שומעים על הקושי בבליעת הקפלייה הגדולה והגיע הזמן לחשוף את הסוד: רוטס HR לאישה Minis ! הפורמולה המצוינת נשארה אותה הפורמולה באותו מינון יומי– פשוט חולקה ל2 קפליות קטנות שניתן ליטול בקלות זו אחר זו ועידנו את הריח (ניחוח תות עדין) כדי לאפשר חווית שימוש נעימה יותר.

צ. יח"צ

FILL IT WOMEN של דה ברנד: מוצר הדגל של המותג, מכיל פורמולה חזקה של ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו לטיפול בבעיות שיער כמו נשירה, דילול ושבירת השיער. מסייע למלא את החסרים התזונתיים הגורמים לבעיות אלו.

צילום סטודיו דיטיילס

Beauty 360 של סופרהרב: מוצר מתקדם שמספק טיפוח 360 מעלות לשיער, עור וציפורניים במוצר אחד. פורמולה מכילה קולגן וחומצה היאלורונית פטנטית, ויטמין C, MSM, ביוטין, אבץ וויטמין E, תוך הקפדה על ספיגה משופרת של הרכיבים.

צ. יח"צ

RICHER של מייבן: המוצר מציע קפסולות המכילות מעל 20 רכיבים טבעיים, כולל ביוטין, אבץ וקליפת עץ האורן. הפורמולה נועדה לטפח ולשקם את השיער מבפנים, ונבנתה במיוחד לתמיכה בכל סוגי השיער.

צ. יח"צ

כל אחד מהמוצרים האלה מציע גישה ייחודית לטיפול בבעיות שיער ומסייע למלא את החוסרים התזונתיים שיכולים לגרום לנשירת השיער, תוך התמקדות באספקטים שונים של בריאות השיער והגוף.

יש לציין כי המידע המועבר בכתבה זו מהווה רק המלצה ואין בכך להחליף ייעוץ רפואי מקצועי.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן