הטיפולים והניתוחים האסתטיים הנפוצים לקראת פסח

באדיבות  דר' מיכאל משה כללית אסתטיקה

בפסח בשנה שעברה נרשמה עלייה של כ-20% בביקוש לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים ולקראת פסח הקרוב צופים ברשת כללית אסתטיקה עלייה גבוה עוד יותר. ניתוחי אף, שאיבת שומן וטיפולים אסתטיים כמו הזרקות של בוטוקס וחומצה היאלורונית הם רשימה חלקית מהטיפולים שמסייעים לבני ישראל בדרך להיראות הרבה יותר טוב סביב שולחן החג.

ד"ר מיכאל משה מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית ברשת מרפאות כללית אסתטיקה

חג האביב מביא איתו תחושה אמיתית של התחדשות והתחלה חדשה, כעת כאשר האומיקרון והקורונה מאחורינו (לפחות זמנית) אנשים רבים יחגגו את הסדר במפגשים משפחתיים גדולים ללא מסכות או מסכי מחשב וסמארטפון שמפרידים ביניהם, עם רצון אחד זהה – להיראות ולהרגיש טוב. 

מהניסיון ברשת מרפאות כללית אסתטיקה, יש מטופלות ומטופלים רבים שמנצלים את ימי החופשה של החג כדי לעבור טיפול ואף ניתוח אסתטי אליו חיכו במשך תקופה. על פי נתוני רשת כללית אסתטיקה, בשנת 2021 נרשמה לקראת הפסח עלייה של כ-20% בביקוש לניתוחים פלסטיים ולטיפולים אסתטיים, ולקראת פסח הקרוב צפויה עלייה גבוהה עוד יותר. אלה הטיפולים הנפוצים ביותר בתקופה זאת:

צילום: @freepik

ניתוחי אף 
האף שלנו מוצב במרכז הפנים ומשפיע על המראה בצורה דרמטית, עם השנים וההתקדמות הטכנולוגית, התפתחו והשתפרו גם השיטות עיצוב מחדש של האף האנושי וכיום ניתן לגשת לניתוח אף וליהנות ממראה משופר עם החלמה קלה יותר ועם סיכוי קטן הרבה יותר לסיבוכים ולסיכונים. כיום רוב ניתוחי האף אורכים כשעה וחצי בלבד תחת הרדמה מקומית ונחשבים "נסבלים ביותר".

ניתוחי "מאמי מייקאובר" 
כאן מדובר על קבוצה של ניתוחים שמאפיינים נשים שסיימו את שלב הלידות ומעוניינות להחזיר לעצמן את מראה הגוף בתקופה שלפני ההריונות. הניתוחים האלה בדרך כלל משלבים הליך אחד או יותר מעולם ניתוחי עיצוב הגוף: הרמת חזה, הגדלת או הקטנת חזה לצד מתיחת בטן ושאיבת שומן.

שאיבת שומן
זהו ניתוח פופולרי בכל ימות השנה, אך בתקופת האביב כשהקיץ ממש בפתח הוא מבוקש עוד יותר. בשנים האחרונות עלתה גם כמות הגברים הפונים לעבור את הניתוח שיכול להעניק מראה חדש לקראת פתיחת עונת  הרחצה ובגדי הים. 

טיפולים מהירים לשיפור הלוק לארוחת החג – הזרקות חומרי מילוי בפנים ובשפתיים
בין ההכנות לחג, הקניות והבישולים יש מטופלות ומטופלים שלא פוסחים גם על טיפולים אסתטיים לפנים. אלו מתחלקים בדרך כלל לשני סוגים עיקריים: הזרקות חומרי מילוי הכוללים חומצה היאלורונית, נגזרות סידן וחומרים נוספים למילוי הקמטים שנוצרו בפנים, לעיצוב מחדש של השפתיים או בצדי הפה ובאזור הלסת והלחיים. 
הסוג השני הוא הזרקה של חומרים המפחיתים את פעילות השרירים דוגמת בוטוקס שאופייניים יותר לאזור המצח, צדי העיניים והחלק העליון של הפנים ומטרתם להעלים קמטים ולסייע בעצירת פגעי הגיל והזמן.

See Also

צילום: @freepik

פילינג 
זהו טיפול מומלץ לפני הקיץ והחשיפה לשמש. הפילינג נועד להסיר כתמי פיגמנטציה וצלקות, להיפטר מקמטוטים וקמטים ולהגיע אל הקיץ במראה זוהר ורענן.

הסרת שומות ונגעים
טיפול להסרת נגעים נחשב בטוח ויעיל מאוד, הוא יכול להתבצע במספר דרכים שונות (כולן פשוטות מאוד) ומבטיח שהעור ייראה בריא ו"מתוקן" לקראת הקיץ. הטיפול נעשה במפגש אחד בלבד האורך מספר דקות בודדות ולאחריו ניתן לחור לפעילות מלאה תוך שבוע עד 10 ימים.

בוחרים נכון ובטוח
בין אם זה "רק טיפול" ובין אם זה ניתוח מורכב, ההמלצה היא תמיד לבחור בגוף רפואי שיעניק מעטפת טיפול מלאה, גוף עם אחריות ועם גב רפואי. לפני תחילת הטיפול תגיעו לפגישת ייעוץ מקדימה– הייעוץ הראשוני הוא קודם כל ייעוץ רפואי מול רופא מומחה במטרה להתאים את תוכנית הטיפול הייעודית לכל מטופל וכדי להבין יותר לעומק את התוצאות והסיכונים בכל הליך. הקפידו גם לבחור ברופאים מומחים ומנתחים מנוסים, מומחים בכירורגיה פלסטית או רפואת עור. שימו לב שהטיפול מבוצע באמצעות חומרים מפוקחים ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי והעמודים בתקנים האמריקאים והאירופיים המחמירים ביותר.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן