פופ אפ למען כדור הארץ

לרגל יום כדור הארץ נפתחה חנות פופ אפ למוצרים אורגניים, בדיזנגוף סנטר,  בתל-אביב. החנות תפעל למשך 9 ימים עד ה 24.4.2023. 

את החנות פופ אפ פותחת חברת אורגניקזון ( (Organiczone המייצרת, מייבאת ומשווקת מוצרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה,  במסגרתה ישווקו מוצרים אקולוגיים, השומרים על איכות הסביבה,  במגוון רחב של קטגוריות: טיפוח, קוסמטיקה, היגיינה נשית, מוצרי מזון ומוצרי ניקיון. 

החנות פופ תפעל בקומה הראשונה  של דיזנגוף סנטר והיא תכלול מגוון רחב של מותגים אקולוגיים, במחירים לכל כיס, בניהם: ecoLove , ORGANYC, Mooncup, Humble Brush, If you care, Green Flash, inka, BioBon. 

לרגל יום כדור הארץ ופתיחת החנות, חברת אורגניקזון  תצא עם  מגוון רחב של מבצעים, הנחות ומתנות,  על מוצרי המותגים האקולוגיים, כגון: בקנייה מעל 100 ₪ מקבלים  ecoTravel מתנה (שמפו/מסכת שיער/סבון גוף של ecoLove), 20% הנחה על המותג האקולוגי Green Flash, 20% הנחה על הגביעוניות של Mooncup ועוד..

לדברי שרונה רומנו לזר מנכ"ל חברת אורגניקזון : "מטרת חנות הפופ אפ היא קודם כל העלאת המודעות בקרב הצרכנים בישראל לשמירה על איכות הסביבה והנגשת המוצרים האקולוגיים – לכל כיס. לדבריה: "בחרנו לפתוח את החנות הפופ אפ הראשונה שלנו  בקניון דיזינגוף סנטר כי הוא מתכתב עם הערכים שלנו:   ערכי הקיימות ושמירה על כדור הארץ".

שרונה רומנו לזר מנכל אורגניקזון בחנות הפופ אפ צילום ניר פקין

עוד מסרה רומנו לזר: "עד כה החברה שיווקה את מוצריה ברשתות שיווק, רשתות פארם ובאתר "בשבילנו", אנו מתרגשות  לפגוש לראשונה את הלקוחות שלנו פנים מול פנים"

חברת אורגניקזון הוקמה בשנת 2008 ע"י אשת העסקים שרונה רומנו לזר, במטרה להנגיש לשוק הישראלי מותגים אורגניים, טבעיים, טבעוניים וידידותיים לסביבה, תוך שמירה על עקרונות אקולוגיים וחברתיים.

See Also

החברה עומדת בסטנדרטים ירוקים שהציבה לעצמה, מוצרים עשויים מרכיבים טבעיים ואורגניים, חד פעמיים – מתכלים, ממוחזרים ומתמחזרים ואינם מכילים חומרים המזיקים לאדם ולסביבה. החברה משווקת את מוצריה ברשתות שיווק, רשתות פארם ובאתרי מכר. 

החנות פתוחה בתאריכים 16-24.4 בין השעות 10:00-22:00

בקומה ראשונה בניין A ליד שער 7 (כניסה מרחוב קינג ג'ורג')

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן